MSI GT72 Dominator G-1668 vs Asus ROG G751JL-DS71

Normalde Asus tercih et derdim ama bi ara bende araştırdım baya bu ikisini Msi al. Dediğim gibi normal şartlarda Asus al derim ama bu iki bilgisayarı da araştırırdım Msi mantıklı seçim.

Dostum g751jt sahibiyim yeni aldım ABD den 1750 USD den 1250 usd ye düşmüştü 24 gb ramli gtx970m var Isınma olarak süper yükte daha 80 i görmedim sessiz bi çalısması var ama henüz almadıysanız almayın g752 cikicak Donanım olarak ayni ama tasarım baya değişmiş hatta bütçeniz 3000 USD kadar çıkabilirseniz ASUS çok sağlam bir laptop çıkarıyor hybrid soğutmalı hem fan hem sıvı soğutmalı ASUS gx700 ama bekleyemem derseniz ASUS g751Jt veya Jy Alin derim

Dostum g751jt sahibiyim yeni aldım ABD den 1750 USD den 1250 usd ye düşmüştü 24 gb ramli gtx970m var Isınma olarak süper yükte daha 80 i görmedim sessiz bi çalısması var ama henüz almadıysanız almayın g752 cikicak Donanım olarak ayni ama tasarım baya değişmiş hatta bütçeniz 3000 USD kadar çıkabilirseniz ASUS çok sağlam bir laptop çıkarıyor hybrid soğutmalı hem fan hem sıvı soğutmalı ASUS gx700 ama bekleyemem derseniz ASUS g751Jt veya Jy Alin derim
1500 doların üstüne çıkamıyorum o yüzden 751 jt düşünüyorum.

yeni modelin tasarımını nerden görebiliriz ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı