MSI GT72S 6QE Ekran Kartı Değişimi

msk7777

Hectopat
Yer
Bolu-İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GTX980M 8GB ekran karti mevcut. Bunun yerine GTX1080 takmak-taktirmak istiyorum ancak bu mumkun mu bilmiyorum. MSI yillardir MXM slotlu notebooklarinizda ekran kartinizi degistirebilirsiniz diyor ancak tek bir ornegine rastladim o da @Recep Baltaş ve @Ali Güngör 'un 3 yil once GTX460M ekran kartini sokup yerine GTX670M takmasi. Onun haricinde hiç rastlamadim. Bu durumu çok arastirdim uyumlu olur mu olmaz mi ancak bir sonuca varamadim. MSI teknik servisini arayip sordum. "Mavi ekran alabilirsiniz, uyumsuz olabilir" gibi belirsiz seyler soylediler. Ben de burada bilenlere danismak istedim. Karisik bir durum umarim bir bilen vardir ve sorumu cevaplayabilir. Simdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknik bilgi ve kesin bilgiyi burda bilen kişiler verebilir. Bunu da kesin doğru olarak sana söyleyebilecek kişi Recep Baltaş ve Ali Güngör. İnternete "Notebook ekran kartı değişimi" yazarak beklemeden sorunuza çözüm bulabilirsiniz.

Teknik bilgi ve kesin bilgiyi burda bilen kişiler verebilir. Bunu da kesin doğru olarak sana söyleyebilecek kişi Recep Baltaş ve Ali Güngör. İnternete "Notebook ekran kartı değişimi" yazarak beklemeden sorunuza çözüm bulabilirsiniz.
Sanirim postumu dikkatli okumadiniz. Notebook ekran karti degisimi ve ozellikle GT72S 6QE model gaming notebook icin ekran karti degisimi ile ilgili gunlerdir arastirma yaptim ve sonuca ulasamadim diye belirttim konuda. Arastirmaktan kacinmam aksine severim ancak bu konuda bir sonuca ulasamadim. Ulasamayincada son care burada bilenlere danismak istedim :)

@Recep Baltaş ve @Ali Güngör musait oldugunuz bir vakitte sorumu cevaplayabilirseniz çok memnun olurum. Benim icin onem arzeden bir konu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı