MSI GT72VR 6QE-094XTR 120 Hz Ekran

Ekran 75hz'dir. G-Sync mevcuttur.

İlk kurulumda 64hz göründü, sonrasında otomatik driver kuruldu ve 60hz göründü. Bütün driverların kurulumundan sonra 75hz G-Sync olarak sonlandırıldı.

75hz.jpg

Cihaz bugün servise ulaştı.Onarıma daha başlamamışlar.Cihazı aldığım yeri aradım bu süreç ne kadar sürer diye sordum.10 günü bulur dediler.Bence cihazın İPS panel ve gsync li olmasıda iyidir.

Merhaba
Ayni modelden bendede var fakat ne g-sync var nede 75 hz oldu birturlu yapamadim tum driverleri kurdum olmadi yapan arkadaslar bilgi aktarabilir mi nerde bi yanlislik yapiyorum acaba

Merhaba
Ayni modelden bendede var fakat ne g-sync var nede 75 hz oldu birturlu yapamadim tum driverleri kurdum olmadi yapan arkadaslar bilgi aktarabilir mi nerde bi yanlislik yapiyorum acaba
Öncelikle biosu güncelle ve en güncel nvidia sürücüsünü indirerek kur. Ben böyle yaptim hem G-SYNC çalışıyor hem de ekran 75Hz.

Herseyi yapmistim bi biosu guncellememistim simdi guncelledim hakkaten oldu ama bios surumleri ayni ondan guncellememistim cok sagol ilginiz icin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı