Satılık MSI GTX 1050 Ti

Salih Gürbüz

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
MSI GTX 1050 Ti.

Screenshot_20230209_213744_com.google.android.googlequicksearchbox~3.jpg

IMG_20230202_144417~2.jpg

Herhangi bir sorunu yok. MSI ve çift fanlı olduğu için soğutması iyi. Doğru ayarlar ile günüzümde her oyunu oynatabilecek bir ekran kartı. FurMark değerleri normal isterseniz FurMark fotoğrafı da eklerim. Şu an evde olmadığım için hemen satamam ama şimdiden ilanı açıyorum eğer anlaştığımız bir arkadaş olursa eve gidince hemen satabilirim.

Fiyat: 1600 TL. (fiyatı düşürdüm)
Satıldı.

Son düzenleme:
Letgo, Dolap, Sahibinden uygulamasında vs ortalama fiyat 2000-2100 TL. Bende biraz daha daha altına koydum.

Son düzenleme:
3 hafta önce GTX 1050 Gaming X ekran kartımı 1250 TL'ye satmıştım. Hızlı satmam gerekiyordu ve 4 günde satılmıştı. İlanda bulunan kart GTX 1050 Ti yani 2 değil 4 GB VRAM'e sahip. Performansı çok daha yüksek yani. Fiyat makul. İyi satışlar.

Ben pinti bir insan olmama rağmen fiyatı neredeyse iyi buldum, beğenmeyenler neye istinaden atıyor bu ifadeleri çok merak ettim.
Bende anlamadım hocam. Genel piyasası 2000 TL olan kart için daha düşük fiyat söylememe rağmen sanki pahalı bir fiyat söylemişim gibi bir tepki var.

Ürünün yaşını belirtmemissiniz ama 1300-1350 TL'ye satmıştım aynı ekran kartını. O fiyatlara satıcı bulmanız zor. Sadece tavsiyedir. Kolay gelsin 💅.

Hocam ürün Gaming X. Alt seviyesi olan GTX 1050 bile sahibindende 1500 TL'den alıcı buluyor. Siz ucuza sattınız diye piyasası bu olacak değil. Daha ucuza bulan varsa bu ilanda ki kartı almasın zaten.

Hocam ürün Gaming X. Alt seviyesi olan GTX 1050 bile sahibindende 1500 TL'den alıcı buluyor. Siz ucuza sattınız diye piyasası bu olacak değil. Daha ucuza bulan varsa bu ilanda ki kartı almasın zaten.

Sadece yaşadığım bir tecrübeyi belirttim. Ürünü 5 kağıttan da satışa koyabilir sonuçta beni ilgilendiren bir olay değil.

Geri
Yukarı