Satılık MSI GTX 1050 Ti

2000 TL'ye GTX 1070 satılıyor, iyi fiyat diyen arkadaşlar lütfen satın alsın ürünü. Siz piyasayı sahibinden ve dolap gibi uygulamalar mı sanıyorsunuz? Öyle Facebook grupları var ki ekran kartı üzerine. 900TL'ye bile 1050 satılıyor bilin istedim.

2000 TL'ye GTX 1070 satılıyor, iyi fiyat diyen arkadaşlar lütfen satın alsın ürünü. Siz piyasayı sahibinden ve dolap gibi uygulamalar mı sanıyorsunuz? Öyle Facebook grupları var ki ekran kartı üzerine. 900TL'ye bile 1050 satılıyor bilin istedim.
Hocam bu grupların linkini atabilir misiniz? Ben de ekran kartı alacağım ve piyasayı Sahibinden, Letgo üzerinden değerlendiriyordum. Şuan o gruplarda 1060 3 GB'ı ne kadara bulabilirim?

ASUS ROG STRIX modelini 1400 TL'ye aldım. O arkadaşta sıkıntı var bence.

Bence fiyat iyi arakadaşın biri 3000'e ROG modelini satıyordu, beğenileri de iyiydi. Benim arkadaşa da sistem yükseltmesi yapıyoruz, fiyat belirlemesi için iyi oldu. İyi satışlar.

ASUS ROG STRIX modelini 1400 TL'ye aldım. O arkadaşta sıkıntı var bence.
Valla ben de şok oldum zaten, forumda satışa koymuştu diye hatırlıyorum. Bulamadım gerçi o gün de bulsam linki atacaktım. Benim arkadaşta da 1050Ti var satacaz ve fiyat bakıyorum o açıdan.

Max 1500 TL eder. 1500 TL'ye yok 1060, 2000 TL'ye yok 1070 satılır diyen arkadaşlara bakmayın. O kartlar mining çıkmalı yarın bir gün veya ansızın elinizde patlar sonra görürsünüz ucuza 1060, 1070'i.

Yeni konular

Geri
Yukarı