Satılık/Takas MSI GTX 1060 Gaming X 6 GB

hcdmn

Hectopat
Daha fazla  
Garantisi bitmiştir.
Kutusu mevcuttur.
Şahsi bilgisayarda oyun amaçlı kullanılmıştır.
Herhangi bir sıkıntısı arızası vs. yoktur.
1070, 1070 Ti, 1080 modelleri ile farkı ödenmek üzere takas yapılabilir.
Satış fiyatı: 1550-TL'dir.

Edit: Eleştirileriniz doğrultusunda fiyatı güncelledim. İyi forumlar.

Ürün takas suretiyle satılmıştır. Konu kilitlenebilir. Teşekkürler.

Son düzenleme:
" Sadece alıcı fiyatta değişiklik isteyebilir."

Gerçekten ciddi alıcıyım, fiyatta değişiklik istiyorum. 1000TL olursa alabilirim.
Zira garantisi bitik kartın sıfır parası edeceğini hiç sanmıyorum. Burası sarı site değil.
Malesef, ilginize teşekkürler. 2. el 1080'lerin 2250 olduğu gün 1000 liraya veririm.

Garantisi bitmiştir.
Kutusu mevcuttur.
Şahsi bilgisayarda oyun amaçlı kullanılmıştır.
Herhangi bir sıkıntısı arızası vs. yoktur.
1070, 1070 Ti, 1080 modelleri ile farkı ödenmek üzere takas yapılabilir.
Satış fiyatı: 1800-TL'dir.

Hocam ne ironiktir ki 1500 TL'ye sıfır 1060'dan daha güçlü olan 1650 Super alınabiliyor :).

Sıfır MSI olmayan bir markanın 1060ını ondan daha ucuz fiyata bulurum. çok istemişsin ayrıca garantisi de yok.

Arkadaşlar sahibinden.com daki fiyatları baz alarak bu fiyatı belirledim. Eleştirilerinizi saygıyla karşılıyorum. Ancak şuna da adım gibi eminim ki bu ürün sizin elinizde olsa ve satışa çıkarsanız 1600-TL'den aşağı bir fiyat belirlemezdiniz.

Arkadaşlar sahibinden.com daki fiyatları baz alarak bu fiyatı belirledim. Eleştirilerinizi saygıyla karşılıyorum. Ancak şuna da adım gibi eminim ki bu ürün sizin elinizde olsa ve satışa çıkarsanız 1600-TL'den aşağı bir fiyat belirlemezdiniz.
GALAX GTX 1060 EX-OC var 4 yıllık. Tertemiz ve madencilik yapmadan kullandım. Eylül gibi sistem alacağım. O zaman sattığımda 1200 liradan aldığımı kartı 900 maksimum 1000 liradan çıkartacağım elimden. En büyük sıkıntılarımızdan bir şeyler düzelmiyor. Üstüne fırsatçısı da bitmiyor. İyi sosyaller.

İyide hocam bu zor satılır. Daha iyisini satın alırlar bu paraya. Bence düş fiyatı. Sahibindene bakarak vermen bence yanlış.

Yeni konular

Geri
Yukarı