Satılık MSI GTX 1060 Gaming X 6G

dgknyl

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Yazılım
Ürün Satılmıştır.
Mart ayından itibaren kullanıldı. Kutusu faturası mevcuttur.
Şu an bu sistemde takılıdır.

6.jpg

Son düzenleme:
GTX 10xx serisindede stok problemi başlıyor, fiyatı abartı olarak görmüyorum.

Bende yakın zamanda GTX1080'imi 3.300'den koyup 3.100'e satmayı planlıyorum :p

Kusura bakmayın da ben baltalamak isterim. İyi ki bir mining olayı çıktıda stoklarda sıkıntı olmaya başladı. Ekran kartının ana üretim sebebi oyuncular ama ne hikmetse oyunculara kart kalmıyor. 1000-1300 arası alan herkes akbaba gibi böyle bir olay olsa da kârımızı koysak diye bekliyormuş. Tamam stok olmaz ama bulunmaz hint kumaşı da değil.
Fotoğraflara tıklayınca direk satan siteye ulaşabilirsiniz.
Screenshot_1.jpg
Screenshot_2.jpg
Screenshot_3.jpg

Kusura bakmayın da ben baltalamak isterim. İyi ki bir mining olayı çıktıda stoklarda sıkıntı olmaya başladı. Ekran kartının ana üretim sebebi oyuncular ama ne hikmetse oyunculara kart kalmıyor. 1000-1300 arası alan herkes akbaba gibi böyle bir olay olsa da kârımızı koysak diye bekliyormuş. Tamam stok olmaz ama bulunmaz hint kumaşı da değil.
Fotoğraflara tıklayınca direk satan siteye ulaşabilirsiniz.
Eki Görüntüle 244676
Eki Görüntüle 244677
Eki Görüntüle 244678
Bu çok yapılmaya başlandı artık. "Baltalamak istemem ama ..." baltalıyorsunuz işte. İnsanların beyni var buradaki fiyatını dikkate almadan önce piyasayı araştırır zaten. Bende zaten 0'ını gidip alın o fiyata diyorum. Zorla satmıyoruz burada. Ön yargı oluşturuyorsunuz satışları zorlaştırıyorsunuz.

Eğer ciddi alıcı çıkarsa piyasayı araştırmadan alacağını düşünmüyorum. Satıcının bu fiyat işine gelir, bu fiyata satar, alıcının işine gelir veya gelmez. Gelirse alır gelmezse almaz. Kimseye silah zoruyla aldırmıyorlar sonuçta. Bu konu satıcı ve satan arasındadır. Konuyu boş yere mesajlarla doldurmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Hayırlı satışlar. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı