Satıldı MSI GTX 1070 Gaming Z

Konuya yazmamak için çok direndim ancak benim mesajım hakkında atıp tutanlar olduğu için yazmak zorunda kaldım.
Öncelikle ben alıcı değilim ancak alıcı değilim diye yorum hakkım yokmuş gibi söylemler , acemi çaylaklıktan başka bir şey değildir. Dükkana girip "Bu mal ne kadar?" diye sorduğunuzda, "alıcı değilsen sorma" diye cevap verildiğini duydunuz mu? "Pahalıymış be usta" dendiğinde, satıcının terslediğini duydunuz mu? Şu forum adabını öğrenmek bu kadar zor mu? Ben tutup 1000 lira veririm deseydim, o zaman ayıp etmiş olurdum, değil mi? Hayır. Satıcı istediği fiyatı koyuyorsa, ben de istediğim teklifi yaparım. Satıcı, "İnternet sitelerinde fiyatı bu" diyip, terbiyeli şekilde yazanlara atar yaptığı için, İnternet siteleri ve mağazalar ile aynı fiyatı koymanın yanlışını göstermeye çalıştım. Konuyu dikkatlice okuyun, alıntı yaparken ona göre yapın. Lütfen benim mesajımı alıntı yaparken, hangi kritere göre yazıldığını da dikkate alın. Ayrıca kimse satıcıya karaborsacı demiyor, hiç öyle düşünmedim. Fiyat kriterini doğru belirleyememiş ki ne ayıp ne günahtır.
Arkadaşım sen gelip bana fiyat mı sordun ? Direk gelip bana tüccar muamelesi yapar gibi yok fatura yok taksit cart curt. Eleştri yapabilirsin tabi buna lafım yok. Ama sen gelip bana maliyeci gibi madde döküyosun ? Amacın ne ? Usta fiyat tuzlu de bende sana alıcaksan birşeyler yapayım diyim. Sen gelip alakasız örnekler veriyorsun. Ne cevap vereyim sana ? Belki herhangi birinin alma niyeti varken senin yorumun adamın görüşünü etkiliyebilir. Konuyu kirletmeden istediğini yaz. Ürünün fiyatını kafama göre koymuşum gibi konuşuyorsun burada. Git araştırmanı yap daha ucuza varsa söyle bende ayar çekeyim fiyata. Kaldıki ben zaten pazarlığa açığım. Kısasa kısas sen yorum yaptın bende sana göre cevap verdim.

Son düzenleme:
Çekilişle kazandığım gtx 1070 i satıyorum. Benim bilgisayarım için aşırı güçlü zira benim işlemcim G4560:D Dolayısı ile ihtiyaç fazlası olmasından mütevellit satılıktır. Ürünün orijinalliği bozulmasın diye üzerindeki jelatinleri bile kaldırmadım. Ürün sıfırdır. İstanbul avrupa yakasına elden verebilirim. Şehir dışı için kargoyu ben karşılarım. Cep No: 05300485775 güven sorunu olmasın her türlü kimlik bilgimi adresimi paylaşabilirim. Temiz bir alışveriş olsun. Alana şimdiden hayırlı olsun.
Rica ediyorum biraz daha eklesem 1080 alırım gibi boş laflar kullanmayınız ben ürünü koymadan fiyat araştırması yaptım ortalama fiyat budur. Ciddi alıcılar harici yorum yapmasın kimse. Ayrıca For Honor ya da Ghost Recon Wildlands kodu da vardır.
Fiyat: 2000 TL
Eki Görüntüle 223873 Eki Görüntüle 223873

Merhaba hocam, Garantisi Türkiye'mi Yurt'dışımı?

Öncelikle hayırlı satışlar.
Konuyu fazlasıyla dağılmış. Bir kişinin fiyat hakkında gerekli uyarıyı yaptıktan sonra bin kişinin aynı şeyi demesi saçma olmuş. Tamam haklısınız ama abartmayın. Zaten satıcı da dediklerinizin farkında; ararsınız, konuşursunuz, fiyat iner zaten. Herkesin ihtiyacına göre, kimine göre 1080 fazla kimine göre az.

Hocam sanırım çok oyun oynamıyorsunuz. Ben olsam bir işlemci upgrade'i ile tüm oyunları rahat 3-4 sene çatır çatır oynardım. Bence satmadan önce düşünün, hayırlı satışlar. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun güzel kart.

Hocam sanırım çok oyun oynamıyorsunuz. Ben olsam bir işlemci upgrade'i ile tüm oyunları rahat 3-4 sene çatır çatır oynardım. Bence satmadan önce düşünün, hayırlı satışlar. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun güzel kart.
Yok oynuyorum ama grafik takıntım yok. Gtx 1050 Ti kullanıyorum yetiyor bana.:) Konu günceldir.

Son düzenleme:
Kardeş senin bu konudaki tüm mesajları okudum ve çoğunluğu sinirime gitti bilgisiz insanlar çok fazla. Bu nedenle seninde durumunu anlıyorum, hayırlı satışlar.

Geri
Yukarı