Satıldı MSI GTX 1070 Gaming Z

Kolay gelsin hocam.

İlk iki sayfayı okudum da fiyat gayet normal.

GTX 1070 Gaming X 2050 TL'ye satılıyor.

Ki bu Gaming Z, Oyun kodu var ve sıfır. İkinci el filan da değil.

Fiyat çok iyi bence. Düşüreceksen en en en az 1750-1800 TL yap.

Yani KDV indiriminde nasıl 1080 2000 tl oluyor anlamıyorum, yani takip etmiyor bu arkadaşlar sanırım. 25inde KDV indirimi denk geldi 1890 tlye aldım ben bu kartı, şu an 2500 üstü. 1080 fiyatından bahsetmek bile istemiyorum :) Fiyat olarak cazip şu anki piyasaya göre. Peşin alma şansım olsaydı bu arkadaştan alırdım ama hbden aldım peşin fiyatına taksitle. İyi satışlar şimdiden.

Kolay gelsin hocam.

İlk iki sayfayı okudum da fiyat gayet normal.

GTX 1070 Gaming X 2050 TL'ye satılıyor.

Ki bu Gaming Z, Oyun kodu var ve sıfır. İkinci el filan da değil.

Fiyat çok iyi bence. Düşüreceksen en en en az 1750-1800 TL yap.
Yani KDV indiriminde nasıl 1080 2000 tl oluyor anlamıyorum, yani takip etmiyor bu arkadaşlar sanırım. 25inde KDV indirimi denk geldi 1890 tlye aldım ben bu kartı, şu an 2500 üstü. 1080 fiyatından bahsetmek bile istemiyorum :) Fiyat olarak cazip şu anki piyasaya göre. Peşin alma şansım olsaydı bu arkadaştan alırdım ama hbden aldım peşin fiyatına taksitle. İyi satışlar şimdiden.
Bazı arkadaşlara anlatamıyorum işte. Sağolun sizin gibi piyasayı bilen insanlarla iş yapmak, konuşmak isterim doğrusu.:)

Fiyat çok normal. Birde bu Z serisi. Hayırlı satışlar.
Not: Biraz daha eklenip GTX 1080 alınır diyenler sizce İ5 7500 gibi bir işlemciyle GTX 1080 mi kullanılmalı? Belki adam darboğaz yapıyor diye GTX 1080 alamyacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı