MSI GTX 1080 Coil Whine Problemi

Coil Whine bir sorun değil ki, sadece ses geliyor, çok fiyat düşürmeyin bence.
Titizlikle alakalı, arkadaşımın sistemi kombi olan odada, gürül gürül kombi sesinden rahatsız olmuyor ama coil whine var mı diye kulağı sürekli kasada. :)
Sizin kartınız performans olarak farklı değil.
Mesela piyasası 2000 liraysa 1900'den aşağı vermezdim ben olsam.
Özellikle servislerin bile sorun kabul etmediği bir şey için...

Titizlikle alakalı, arkadaşımın sistemi kombi olan odada, gürül gürül kombi sesinden rahatsız olmuyor ama coil whine var mı diye kulağı sürekli kasada. :)
Sizin kartınız performans olarak farklı değil.
Mesela piyasası 2000 liraysa 1900'den aşağı vermezdim ben olsam.
1750'ye gördüm de sahibinden de şaşırdım bende garantili birde.

Sizin kartınız performans olarak farklı değil. Piyasası 2000 liraysa 1900'den aşağı vermezdim ben olsam.
Piyasası 2400-2500 ben 2300'e koydum.
1750'ye gördüm de sahibinden de şaşırdım bende garantili birde.
Benimki sea hawk modeli hocam.

Makul, daha da aşağıya düşüp ürününüze arızalı muamelesi yapmayın :)
İçimi rahatlattınız :) Teşekkürler satılsın RX5800 geçeceğim 5700 serisi araştırdım az önce şikayet eden çok kişi var. Malum 2070 ler pahalı amd geçmekte fayda var.
Bence de fiyat gayet iyi o modele. Birazda alan kişiye bağlı arızası yok kasası uzaktaysa hissetmez zaten sesi.
Kutusu felan her şeyini sakladım zaten onlarda duruyor. Arkadaş 2400 koy indir dedi. Ama bobin vızıltısı olduğundan 100 tl aşağıya çektim.

Bence de fiyat gayet iyi o modele. Birazda alan kişiye bağlı arızası yok kasası uzaktaysa hissetmez zaten sesi.
İçimi rahatlattınız :) Teşekkürler satılsın RX5800 geçeceğim 5700 serisi araştırdım az önce şikayet eden çok kişi var. Malum 2070 ler pahalı amd geçmekte fayda var.
Coil Whine duymak için "duymayı istemek" lazım.
Yük altında, yani oyunlarda çıkan bir ses.
Oyunda da ya kulaklık takılı olacak, ya hoparlörler açık olacak, o zaman da sesi duymak mümkün değil.
Sıfır üründe bile olabilen bir durum.
İçiniz rahat olsun.

Coil Whine duymak için "duymayı istemek" lazım.
Yük altında, yani oyunlarda çıkan bir ses.
Ya kulaklık takılı olacak, ya hoparlörler açık olacak, o zaman da sesi duymak mümkün değil.
Sıfır üründe bile olabilen bir durum.
İçiniz rahat olsun.
Aynen öyle olduğunu gördüm fakat benimki bir garip 2 gün önce bağırıyordu şuan ses azaldı vızıltıya döndü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı