Msi Gtx 970 Coil Whine

Zafer.Kalender

Kilopat
Merhaba. Birkaç gündür kullandığım Msi Gtx 970 ekran kartımda coil whine olduğunu fark ettim. Normalde bunu sorun etmem ama coil whine sesi biraz fazla. Kartı vatan bilgisayardan aldım. Götürsem yenisiyle değiştirirler mi?

Yaklaşık 4 gündür kullanıyorum kartı. Diğer oyunlarda sıkıntı yoktu. Bu gün crysis 1'i yükleyince fark ettim. Sonuçta efsane bir oyun, yüksek kalitede oynamazsam olmaz. :)

V-Sync aktif edin. FPS 300'e 500'e çıkınca Coil Whine oluyor bende. (Misal; ETS 2'de oyunu durdurunca 800'e çıkıyor ve ses geliyor karttan)
Zaten: Monitör 60 Hz'tir muhtemelen, yüksek FPS'de oynamanın bi artısı yok.
(Crysis 1 deyince, çok yüksek FPS'ye çıkmıştır diye düşündüm.)

250 FPS'de bende de sorun çıkmamıştı ACB'de.

Birkaç kere karşılaştım, hepsi de çok yüksek FPS'de oldu. %99 GPU kullanımıyla çok oynadım, hiç karşılaşmadım.

250 FPS'de bende de sorun çıkmamıştı ACB'de.

Birkaç kere karşılaştım, hepsi de çok yüksek FPS'de oldu. %99 GPU kullanımıyla çok oynadım, hiç karşılaşmadım.

Crysis'te fps 60 civarı. ( yüksek ihtimalle işlemci limiti ) Yani fps kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Sanırım kartta biraz fazla coil whine var.

Kasım ayından beri kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım.

Her kartta sıkıntı yok galiba.

Ben de Msi Gtx 970 kullanıcısıyım. Rica etsem video yükler misin ? Yükleyemiyorsan da ses tam olarak şu videodaki gibi mi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
? Bu arada cw olduğu halde Vatan değiştirmiyorsa mağaza müdürünü çağır onunla görüş değiştirmek zorundalar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı