MSI GTX 1080 Gaming X ekran kartı ne kadar eder?

Schweppes

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ekran kartımı yükselttiğim için kartımı satmayı düşünüyorum. Mining falan yapılmamış herhangi bir işlem görüp açılmamış bir kart. Minimum ve maksimum ederi nedir şu an sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette araştırırsan bu kart ortalama ikinci elde 9000 TL bandında satıldığını göreceksiniz. Yanlış anlaşılmasın ölücülük yapmıyorum ama bu karta bu kadar para vermek mantıklı değil. Çünkü bu fiyata sıfır 6600 XT kart alabilirsiniz ki aralarındaki performans fark dağlar kadar.

Neyse soruna gelecek olursak eğer bana göre en fazla 6000 TL eder.

Ekran kartımı yükselttiğim için kartımı satmayı düşünüyorum. Mining falan yapılmamış herhangi bir işlem görüp açılmamış bir kart. Minimum ve maksimum ederi nedir şu an sizce?
Oyun performansı günümüz için giriş seviyesinde kalıyor, RTX 2060 civarında. Madencilik performansından dolayı en az 8000 TL'ye gideceğiniz düşünüyorum.

Oyun performansı günümüz için giriş seviyesinde kalıyor, RTX 2060 civarında. Madencilik performansından dolayı en az 8000 TL'ye gideceğiniz düşünüyorum.

Gaming x 1080 coğu oyunda 2060 rahat 10-15 fps geçtiği görebilirsin.2060 super versiyonun sadece 2-3 fps gerisinde kalıyor bence hala oyunlar için güçlü bir kart.
7500-8000 tl eder ama bu dönemde ona bu para sadece mining için verilir.Oyun için gider 9500 tl ye rx6600xt alırsın daha yüksek fps ile daha yüksek ayarlarda oynarsın ama rahat 7500-8000 tl si var daha azına satma bence piyasada hep 9000 tl bandında.

Sıfır RTX 2060 12 GB 7000-8000 TL arasına alınabiliyorken bu karta kimsenin 8000 vereceğini sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı