MSI GTX 1080 Ti Founders Edition vs Gaming X

Kaan23

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı konusunda yardıma ihtiyacım var. Bu iki versiyonu yazdım çünkü aralarında 30 euro kadar fark var ancak Founders Edition'ın ne dezavantajı var tam olarak bulamadım. Sanıyorum fan sayısıyla alakalı bir durum ancak performans olarak 120 TL fark ettirecek kadar kritik bir fark var mı bunu öğrenemedim bir türlü. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese iyi geceler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı konusunda yardıma ihtiyacım var. Bu iki versiyonu yazdım çünkü aralarında 30 euro kadar fark var ancak Founders Edition'ın ne dezavantajı var tam olarak bulamadım. Sanıyorum fan sayısıyla alakalı bir durum ancak performans olarak 120 TL fark ettirecek kadar kritik bir fark var mı bunu öğrenemedim bir türlü. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese iyi geceler.
Performans olarak biraz kaybınız olacaktır. Gaming X'ler özel tasarım olduğu için saat hızlı arttırılıyor ve founders editiondaki tek fanlı model gerçekten deliler gibi ısınıyor üstünde su ısıtıp nescafe yapabilirsiniz :) :) :) cattle'a boşuna para vermessiniz hehe şaka bir yana gaming X çift fanlı olduğu için GPU yani ekran kartı çekirdeğinin ömrü daha uzun ve bozulmaya daha dirençli olur ve tabiki görüntü farkı ve MSI kalitesi 120tl farkının acını çıkarır tabi ben kahve içmeyi severim cattle kullanmaya da üşeniyorum derseniz olay değişir :D :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı