MSI GTX 1660 Super Gaming ekran kartı LED sorunu

irfnkrky

Hectopat
Daha fazla  
Qp üzerinden MSI GTX 1660 Super Gaming satın aldım. Diğer bileşenleri sonradan topladığım için kartı denemem 20 gün sonra oldu. FurMark testi falan yaptım kartta sorun yok. Tek sorun üst MSI yazılı yerdeki LED ışık diğerleri ile senkronize çalışmıyor kendi kafasına göre çalışıyor. Bilgisayarı açtığımda hangi renk yanıyorsa o renkte kalıyor. Mystic light üzerinden modları değiştiğimde o LED tepki vermiyor hiçbir şekilde. Kartın çalışmasında bir problem olur mu diye merak ediyorum ışıklar umrumda değil.

Son düzenleme:
Aynı ekran kartına sahibim, senin için açtım denedim. Böyle bir sorun yok. Senkron bir şekilde çalışıyor.
Bilmiyorum belki de benim o led bozuktur. Qp ye bildirsem 20 günü geçtiği için büyük ihtimal yardımcı olmayacaklar. Ledler sorun değil senkron olmasa da yanıyor ben sadece kartın asıl görevinde bir problem olup olmayacağı konusunda tedirginim.

Bilmiyorum belki de benim o led bozuktur. Qp ye bildirsem 20 günü geçtiği için büyük ihtimal yardımcı olmayacaklar. Ledler sorun değil senkron olmasa da yanıyor ben sadece kartın asıl görevinde bir problem olup olmayacağı konusunda tedirginim.

Ben de QP bilişimin mağazasına gidip elden almıştım. Çok ilgililer ama ürünü sattıktan sonra tavırları ne olur bilemiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı