MSI GTX 1660 Super vs Gigabyte GTX 1660 Super vs Palit 1660 Ti Dual

Extreme OC diyor ;) 1660S'e yapsa aralarında 2-6 FPS fark olur.
1660s ile donanım arşivi oc yapmış hava soğutma ile yapılabilecek son nokta o sıvı soğutma yaparsan 3-5 fps alırsın ama sonuç olarak 1660ti ın hava soğutma ile yaptığına ulaşamaz
hocam konu eski arkadaş almıştır bile amadıysa işe yararda

1660S ile donanım arşivi OC yapmış hava soğutma ile yapılabilecek son nokta o sıvı soğutma yaparsan 3-5 FPS alırsın ama sonuç olarak 1660 Ti'ın hava soğutma ile yaptığına ulaşamaz.

Hocam konu eski arkadaş almıştır bile amadıysa işe yararda.

Görmemişim 😅 .

Konu eski ama yazayım GTX 1660S için 2150 TL'den fazla para vermeyin bence. Onun yerine biraz daha ekleyip RX 5600 XT alınabiliniyor.

Konu eski ama yazayım GTX 1660S için 2150 TL'den fazla para vermeyin bence. Onun yerine biraz daha ekleyip RX 5600 XT alınabiliniyor.

Hocam Palit 1660S 1976 TL iyi bir marka alınır mı (1949 TL'ye 1660s Gigabyte Windforce vardı kaçırdım) kronik sorunu var mı ve yazılımı var mı mesela Gigabyte'da kullanışlı bir yazılımı var.

Hocam Palit 1660S 1976 TL iyi bir marka alınır mı (1949 TL'ye 1660s Gigabyte Windforce vardı kaçırdım) kronik sorunu var mı ve yazılımı var mı mesela Gigabyte'da kullanışlı bir yazılımı var.
Hocam köklü bir markanın ters yapacağını sanmıyorum. Bildiğim kadarıyla bir kronik problemi vesaire yok. Zaten olağanüstü bir durum olup bir şeyler çıkarsa kartta 2 hafta içinde iade etme hakkın var.

Palit GTX 1660 Super alınır mı?

Palit GTX 1660 Ti alınır mı?

Palit RTX 2060 Super alınır mı?

Palit GTX 1080 alınır mı?

Palit alınır mı? Technopat

Palit alınır mı? Donanım Arşivi

Palit GTX 1660S incelemesi.

Marka ve ürün hakkında gördüğüm geri dönüşler gayet güzel olduğu yönünde. Soğutması vesaire gayet yeterli GTX 1660S için. Zaten pek güç çekmeyen, stabil bir kart.

Son düzenleme:
Hocam köklü bir markanın ters yapacağını sanmıyorum. Bildiğim kadarıyla bir kronik problemi vesaire yok. Zaten olağanüstü bir durum olup bir şeyler çıkarsa kartta 2 hafta içinde iade etme hakkın var.

Palit GTX 1660 Super alınır mı?
Palit GTX 1660 Ti alınır mı?
Palit RTX 2060 Super alınır mı?
Palit GTX 1080 alınır mı?
Palit alınır mı? Technopat.
Palit alınır mı? Donanım Arşivi

Marka ve ürün hakkında gördüğüm geri dönüşler gayet güzel olduğu yönünde. Soğutması vesaire gayet yeterli GTX 1660S için. Zaten pek güç çekmeyen, stabil bir kart.

Peki ileride OC için uygun mu fazla değil ve yazılımı nasıl.

Yeni konular

Geri
Yukarı