MSI GTX 1660 Ti Gaming X alınır mı?

Kelebek17

Decapat
Merhaba dostlar Hepsiburada'dan indirimli olarak MSI VGA GeForce GTX 1660 Ti Gaming X 6 GB PCI-e 3.0 ekran kartı 2120 lira alınır mı yoksa biraz daha bekleyeyim mi? Sizce iner mi? Kasam biraz ufak olduğu için anca bu sığıyor. En fazla 27 CM boşluğum var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bence alınmaz hele şuan hiç alınmaz. Ben de 1-2 aydır kovalıyordum fiyatlar düştü mesela bunu 1840 TL'ye aldım. Eğer MSI Gaming X alacaksanız da dün 1700'lere kadar düşmüştü 2100 den almayın.

Vatanda Asus Tuf 1660 Tİ O.C modeli 1700 lira olması lazım bakabilirsiniz.
ben bunda karar kıldım da hediye olarak steam kodu da veriyor.
Merhaba, bence alınmaz hele şuan hiç alınmaz. Ben de 1-2 aydır kovalıyordum fiyatlar düştü mesela bunu 1840 TL'ye aldım. Eğer MSI Gaming X alacaksanız da dün 1700'lere kadar düşmüştü 2100 den almayın.
nerde düştü tüh ben göremedim ya bir daha düşermi sizce

Gaming X hiçbir zaman 1700’lere düşmedi, hep takipteyim. Yanlışım varsa düzeltin.
Düz 1700 olmadı da 1799-1805 arası bir şeye düştü dün ama zaten çok kalmadı 1-2 saat kaldı o sıra zaten siteye girilmiyordu. Ben de 1840 dan Rog Strix'i aldım siteye girip çıkamayınca umarım alacağım kasa da sıkıntı çıkarmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı