MSI GTX 1660S yük altında sesli çalışması

Yunuss07

Femtopat
Daha fazla  
Sistemi yeni topladım Vatan'dan. MSI GTX 1660S var. Yük altında bu sesi çıkarıyor, servis yük altında bu sese normal dedi. Sorun var mıdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartınızda Coil Whine bulunmakta eğer 14 günü geçmediyse tavsiyem iade etmeniz. Bu arada o servise güvenmeyin, normal değil. Coil Whine'ın oyunlardaki performansa bir etkisi yok sadece rahatsız edicidir.

Kartınızda Coil Whine bulunmakta eğer 14 günü geçmediyse tavsiyem iade etmeniz. Bu arada o servise güvenmeyin, normal değil. Coil Whine'ın oyunlardaki performansa bir etkisi yok sadece rahatsız edicidir.

Ya bu konu hakkında biraz beni bilgilendirir misin? Bende de GTX1660S Gaming X var ve coilwhine var. Beni rahatsız etmiyor masanın altında olduğu için duymuyorum. Fakat ileride satmaya kalksam CW olduğu için önce servise gönderip sonra satmak istiyorum, MSI'ın distribütörü güvenilir mi? Birkaç yerde sıkıntılı falan demişlerdi.

Ya bu konu hakkında biraz beni bilgilendirir misin? Bende de GTX1660S Gaming X var ve coilwhine var. Beni rahatsız etmiyor masanın altında olduğu için duymuyorum. Fakat ileride satmaya kalksam CW olduğu için önce servise gönderip sonra satmak istiyorum...
Eğer bu tür sorunlardan hoşlanmayan bir kullanıcıya denk gelirseniz biraz sıkıntı olabilir, onun dışında söylediğim gibi sadece sinir bozucu olarak tabir edebileceğimiz bir ses.
...MSI'ın distribütörü güvenilir mi? Birkaç yerde sıkıntılı falan demişlerdi.
MSI'ın distribütörü hakkında bir bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı