MSI GTX 760 Sistem toplama

chakici

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben böyle bir sistem topladım haftaya almayı planlıyorum sizin görüşleriniz nelerdir?
Değiştirmemi önerdiğiniz parça var mı ?
Bütçem bu kadar artıramıyorum.
Ekran Alıntısı.JPG

Keşke bir 300 lira kadar daha ayırıp ekran kartını R9 280X yapsan, arada performans olarak belirgin fark var. Diğer bileşenler hakkında pek bir bilgim yok, özellikle AMD sistemler açısından, ki bütçe diyorsan AMD daha doğru bir seçim. Arkadaşlar bu konuda sana yardımcı olacaklardır. Eğer bir şekilde diğer bileşenlerden kısıp bu farkı ekran kartına ayırabilirsen sistem seni çok daha fazla memnun edecektir. Şimdiden hayırlı olsun.

Keşke bir 300 lira kadar daha ayırıp ekran kartını R9 280X yapsan, arada performans olarak belirgin fark var. Diğer bileşenler hakkında pek bir bilgim yok, özellikle AMD sistemler açısından, ki bütçe diyorsan AMD daha doğru bir seçim. Arkadaşlar bu konuda sana yardımcı olacaklardır. Eğer bir şekilde diğer bileşenlerden kısıp bu farkı ekran kartına ayırabilirsen sistem seni çok daha fazla memnun edecektir. Şimdiden hayırlı olsun.
Teşekkürler daha iyi bir sistem toplanabilirse onu almayı isterim tabiki de ama bütçe sıkıntı her zamanki gibi.

Zevkler ve renkler tartışılmaz.;) Ben de çoğu zaman Nvidia taraftarıyım ama bu bütçelere AMD daha iyi oluyor genellikle. Çoğu birbirine denk zaten.
2000 TL'ye amd sistem çok iyi oluyor o yüzden sistemi amd yaptım sadece ekran kartını değiştirdim bu diğerlerinden daha iyi senin amd önerin varsa incelemeyi isterim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı