MSI GTX 780 Sahibiyim, Watch Dogs Alabilir miyim?

Tilkibaba

Hectopat
Daha fazla  
Tam donanım bi pc topladım ekran kartı olarak msı gtx780 tf (gerçekten çok memnunum) nvidia alana watch dogs hediye olayı vardı ben yararlanabilecek miyim? Bu işlem nasıl yürütülür. Yardım ederseniz sevinirim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın aldığın yer ile iletişime geç, onlardan daha sağlıklı bilgi alabilirsin. Kampanyadan yararlanabiliyorsan zaten kodunu, veya kodunu nasıl edinebileceğinin bilgisini vereceklerdir sorduğun zaman.

[email protected]'a gerekli olan bilgileri göndericeksin.Sana kod ve birtane link vericekler . Link nvidia.com'a gidiyor galiba.Orada gerekli bilgileri doldurduktan sonra birtane daha kod verecekler.Ordan seni Uplay'e yönlendiricekler.Orada da gerekli bilgileri doldurucaksın ve Watch Dogs 0 dolar olarak gözükücek.Sonra Uplay'i bilgisayara indirdikten sonra Watch Dogs'u da pc'ye yükleyebiliceksin.

Not : 2 hafta önce mailin gelmesiyle ve uğraşlarımın sonucunda bende Watch Dogs'u bedavaya aldım. Msi Gtx 770 almıştım bende.
Not 2 : Sana gelen mail [email protected] altında gelmiyor. Başka bir isim altında geliyor ama tam hatırlamıyorum.
Not 3 : En önemlisi Gtx 780'in kutusunda bir ürün kodu olacaktı galiba. o olmadan oyunu alamazsın göndereceğin mailde gerekli bilgiler arasında o kodda var.

Çok uzun oldu kusura bakmayın :D

Bildiğim kadarıyla satın aldığın yere giderek faturanı gösteriyorsun ve sana bir kod veriyorlar o kodu uplay sitesine giriyorsun ve wach dogs'u yüklüye biliyorsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı