MSI GTX 960 2 GB vs Sapphire R9 380 NITRO 4 GB

Jyzen0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıktaki iki ekran kartı arasında kaldım. R9 380 ekran kartı GTX 960 ekran kartına göre daha performanslı olduğunu biliyorum. Ancak Sapphire markasını pek bilmiyorum. Hangisini seçtiğinizi nedenleriyle belirtirseniz sevinirim. Ayrıca önerileriniz bekliyorum.

Nitro serisi ile Sapphire düzeldi. Kullanabilirsiniz. İllaki ben Sapphire istemem diyorsanız MSI yada Powercolor Asus kullanabilirsiniz

Sapphire Nitro serisi çok çok iyi. Kart gayet kaliteli, soğutması başarılı. Sessiz bir kart. Ayrıca kart fabrikadan OC'lu halde geliyor ve gayet hızlı. Yurt dışında insanlar akın akın Sapphire alıyor. Sapphire kartında sorun olursa gönül rahatlığıyla servise verebilirsin, bire bir kart değişimi yapıyorlar. R9 380 GTX 960'dan %10 daha performanslı. Sapphire Nitro R9 380 alabilirsin.

R9 380 daha performanslı bir kart ama Sapphire markasından endişeliyim. Sapphire alsam pişman olur muyum?
Sapphire Nitro pişman etmez, zaten servis rahatlığı Sapphire'nin ayrı bir güzelliğidir. Size tavsiyem alabiliyorsanız Sapphire R9 380x Nitro almanız ama dediğim gibi R9 380 veya R9 380x, GTX 960'tan daha çok performans verir, GTX 960'a asla kötü diyemem çünkü çok iyi bir kart ama R9 380 seri kartlar kadar performans veremeyeceğinden dolayı tavsiyem bu yöndedir. Tabii son söz ve karar size kalmıştır.

Nitro serisi ile Sapphire düzeldi. Kullanabilirsiniz. İllaki ben Sapphire istemem diyorsanız MSI yada Powercolor Asus kullanabilirsiniz
Teşekkür ederim.

Sapphire Nitro serisi çok çok iyi. Kart gayet kaliteli, soğutması başarılı. Sessiz bir kart. Ayrıca kart fabrikadan OC'lu halde geliyor ve gayet hızlı. Yurt dışında insanlar akın akın Sapphire alıyor. Sapphire kartında sorun olursa gönül rahatlığıyla servise verebilirsin, bire bir kart değişimi yapıyorlar. R9 380 GTX 960'dan %10 daha performanslı. Sapphire Nitro R9 380 alabilirsin.
Cevabın için çok teşekkür ederim. Sapphire almaya karar verdim. Sapphire konusunda hiç bir endişem yok artık.

Sapphire Nitro pişman etmez, zaten servis rahatlığı Sapphire'nin ayrı bir güzelliğidir. Size tavsiyem alabiliyorsanız Sapphire R9 380x Nitro almanız ama dediğim gibi R9 380 veya R9 380x, GTX 960'tan daha çok performans verir, GTX 960'a asla kötü diyemem çünkü çok iyi bir kart ama R9 380 seri kartlar kadar performans veremeyeceğinden dolayı tavsiyem bu yöndedir. Tabii son söz ve karar size kalmıştır.
Sana da çok teşekkür ederim. Sapphire almaya karar verdim. Diğer arkadaş gibi soruma çok güzel cevap verdin. Artık Sapphire hakkında sayenizde hiç bir şüphem kalmadı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı