MSI GTX 960 Gamıng G2 vs ASUS Strix R9 285

MetehanKlc

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu iki ekran kartı arasında kaldım. Uzun ömürlü olması ön planda. Buna göre yorum yazarsanız sevinirim. Anket yapmadım çünkü anket yapınca'' yorum yapıp neden söylemeden ''oy kullanıp çıkanlar çok oluyor.
MSI www.vatanbilgisayar.com: MSI GTX960 GAMING GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
ASUS www.vatanbilgisayar.com: Asus R9 285 STRIX OC Edition 2GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Hemen almayacağım, fiyatı şu an düşük olduğu için asus demeyin hemen :)

Uzun ömürlü olacaksa Nvdia tercih edin. Yoksa R9 285 daha performanslı, az bir farkla (şahsen ne olursa olsun 960 tercih ederdim).

Barış, sen baya efsaneye kendini kaptırmışsın. Yok öyle bir şey, çıkar onu aklından. Performans olarak R9 285 daha önde. Uzun ömürlülük kullanmaya bağlıdır.

İkisi de güncel değil mi? Yada yeni güncellemeler falan gelirse (yeni
Barış, sen baya efsaneye kendini kaptırmışsın. Yok öyle bir şey, çıkar onu aklından. Performans olarak R9 285 daha önde. Uzun ömürlülük kullanmaya bağlıdır.
teknolojiler vs.) güncellemelerin de sorun olmaz değil mi?
Öyle ise R9 285'i alırım. Tasarımı da hoşuma gidiyor :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı