MSI GTX 970 100ME Edition 2. elde kaça satabilirim?

SonVendetta

Kilopat
Yer
İstanbul
Selamlar, herkese iyi forumlar. MSI GTX 970 100ME Edition ekran kartım var ve bunu satıp yeni bir kart almak istiyorum ne kadara satabilirim kartı? Alalı 4 yıl olduğu için elimde kutusu vb. yok. Sadece oyun oynadım başka hiçbir şekilde yormadım. O.C denemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında aşık olduğum bir kart ve hala güncel oyunlarda bile güzel işleyen, güçlü bir yapısı var. Eğer 2 3 yıl daha satmazsanız koleksiyonumda yer verebilirim :D

Normal modellerden daha soğuk çalışıyor ve daha göze hitap eden bir kart ancak özel sürüm olduğu için kimse 100₺ daha fazla vermez. Plaka işide hallediliyor ancak tabii özel backplate olması ayriyetten artı.

Zamanında aşık olduğum bir kart ve hala güncel oyunlarda bile güzel işleyen, güçlü bir yapısı var. Eğer 2 3 yıl daha satmazsanız koleksiyonumda yer verebilirim :D
Haha, gerçekten kart hâlâ çok iyi. AC:Odyssey vb. iyi optimize olmayan oyunlarda bile high ayarlara hatta bir tık üstüne çıkabiliyor ama ben artık değiştirmek istiyorum. 0'dan para biriktirmek zor olduğu için satıyorum yoksa ben kendi nostalji koleksiyonuma katmak isterdim.

RX 580 ikinci el satanlar var Donanım haber forumda 850-1000 TL bandında bulabilirsin ama alacaksan garantili olmasına dikkat et. Şahsen bende arıyorum Upgrade etmek adına ekran kartımı bir süre daha götürsün diye 2-3 sene . :)

RX 580 ikinci el satanlar var Donanım haber forumda 850-1000 TL bandında bulabilirsin ama alacaksan garantili olmasına dikkat et. Şahsen bende arıyorum Upgrade etmek adına ekran kartımı bir süre daha götürsün diye 2-3 sene . :)
ben rx 5500 xt 8gb düşünüyorum ama dediğim gibi maddi sıkıntı :( RDR2 ye çok hypeım. Online kısmındaki sezonların kaçmasını istemiyorum ama işte :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı