MSI GTX 970 ve ASUS H97M-Plus tabanlı sistem

sybil

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, Sinerji'den aşağıdaki sistemi topladım. Tamamen oyun amacıyla kullanacağım. Overclock yapmayacağım. Oyun için bu sistem yeterli olur mu sizce? Bu hafta sipariş vereceğim. Sistemin toplam fiyatı 2.971 TL, monitorle birlikte 3200 TL civarı yapıyor.

www.vatanbilgisayar.com: W1972a 18,5" 5ms LED MONİTÖR - Vatan Bilgisayar

asdsadas.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İslemciyi 4460 yapin ve sogutucuyu cikarin. Boyleyece daha iyi monitor alirsiniz. Bu sisteme bu monitoru alirsaniz, sisteme yazik olur. :)

Boyle yaptiginizda ne kadar kaliyor monitore? Ona gore monitor icin tavsiyede bulunalim.

Anakartı MSI H97 PC MATE , işlemciyi İ5 4460 yapıp. Monitöre ekleme yapıp Full HD bir monitör al.

Monitor bunu kullansam ne olur? Sorun yaşar mıyım peki? Bir de anakart konusunda tereddüt yaşıyorum, forumda arkadaşlar genelde Asus H81 Plus kullanmışlar, benim anakarttan daha ucuz, eğer yeterli olursa onu almamda bir sıkıntı olur mu?

AOC I2269VW alabileceğim en uyumlu ve bütçeme uygun olan monitörse bunu alacağım arkadaşlar?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı