Msi GTX1070+DDR4 4000-5000 TL Sistem Toplama

Öncelikle evet halihazırda bir monitörüm yok sadece monitörün fiyatını ben ödüyorum geri kalan kasayı ise ailem karşılıyor yani monitör için bu yaz para biriktirebilirmiyim bilemiyorum. Fakat bende sizin gibi düşünüyorum. Sizce konuda belirttiğim monitör iyi mi yada şöyle sorayım konudaki monitörler 144 HZ değil mi? Önereceğiniz bir monitör var mı? Bir monitör önerirseniz sevinirim. Teşekkürler...

Ayrıca neden vazgeçtiniz sistem toplamaktan yani sistemde bir problem mi var uyumsuzluk falan? Yoksa siz hazır bir PC almayı mı tercih ettiniz?

BenQ XL2411Z'ye de bir bakın derim. 1080TL'ye aldım ben vatandan.

Arkadaşlar cevaplarınız için cidden çok teşekkürler gerçekten çok şey öğrendim sayenizde ve sanırım konunun altındaki yorumumda belirttiğim sistemi toplayacağım ayrıca monitör tartışması sonucunda da (aslında yeterli param olmadığı için) karar verdiğim monitör:Asus VP247H olacak çünkü ben sıradan bir vatandaşım ve ancak ve ancak bu kadar bütçemi esnetebiliyorum. Tüm Technopat ailesine ve bu forumu oluşturmayı düşünen beyinlere çok teşekkürler ayrıca siz engin bilgilerinizi kullanarak bana destek oldunuz uzun lafın kısası SAĞOLUN. Yinede başka öneri sunarsanızda açığım kendinize iyi bakın saygılar...

1080P de kalsın hiç sorun yaşamasın, bu daha mantıklı değil mi? o_O
Haklısınız bende öyle yapacağım. Fakat size bir sorum var 1ms yerine 2ms alıp, daha iyi bir kontrast değerine sahip bir monitör almayı düşünüyorum. Yani Asus VP247H yerine Samsung 24" LS24D300HS/UF 2ms HDMİ Gaming Monitör almayı düşünüyorum. Fiyatlar aşağıdaki şekilde:
Asus VP247H: 661 TL (VATAN BİLGİSAYAR)
Samsung LS24D300HS/UF: 627 TL (VATAN BİLGİSAYAR)
Sizce nasıl? Daha mı iyi, daha mı kötü? Neden? Ben açıkcası oyumu Samsung'dan yana verdim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı