MSI GTX750 OC veya Sapphire R7 260X ?

Erdemm5

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar. Sabah konu açmıştım ancak araştırdığım da bir kart daha buldum sizlerle paylaşıp yorumlarınızı alıyım dedim.
Sistem Özelliklerim Şöyle;
  • Anakart : GA-B75M-D2V
  • İşlemci : İntel G2030
  • Ekran Kartı : Ndivia GT 420
  • Ram : Kingston 2x4GB 1333Mhz
  • HDD : 1TB Western Blue 7200Rpm
  • Kasa : Dark Scorpion
  • PSU : Xıgmatek Tauro Serisi 500W 80Plus

Arkadaşlar sabah önerilen kart bu : GTX750 OC GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Benim bulduğum kart bu : Sapphire R7 260X Gddr5 2Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Sizce hangisini almalıyım ? Sistemimin maksimum güce ulaşması için oyunlarda..
Birde güç kaynağı yeterli gelir mi anakarta uyar mı, Ekran kartları güncel kartlar mı?
Cevap için teşekkür ederim şimdiden..

Son düzenleyen: Moderatör:
İki kartta güncel. R7 260x daha çok güç tüketir ama daha performanslı bir kart onu tercih edin, güç kaynağınız fazlasıyla yeterli.

@GlawsReqaL sanırım bu videolar neden Gtx 750 sorusuna cevap olucaktır diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim ancak; Kafam karıştı 2 kartta kötü mü?
Arkadaş GTX 750 ve GTX 750 Tİ modelini biraz karıştırmış. Kart tabi ki kötü değil , sizin beklentileriniz önemli. Crysis 3 ü 1080P çözünürlükte high ayarlarda oynatan bir kart kötü mü sizce?

Tabiki 1080p de crysis 3 mükemmel oynanır hocam. Birde baktım fiyat aralıklarına teki 324 küsür tekide 350 küsür, Büyük ihtimalle GTX 750 ye olumlu bakıyorum. Birde özelliklerine felan baktım çekirdek hızı felan var 260x in daha yüksel bi bir + mı diğerine göre?

Oyunlarda daha yüksek performans istiyorsanız R7 260x, GruBlood arkadaşın paylaştığı video yanlış yönlendirme zira orada GTX 750 Tİ performansı var, sizin kartınız GTX 750 o kadar performans vermeyecektir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı