Msi Gtx770 Twin Frozr Gaming OC 2GB 256Bit nasıl bir kart?

R9 280X ile Gtx 770 oyunlarda ortlama olarak aynı performansı verir. Render ve 3D modelleme gücü Gtx 770 de daha fazla olduğu için Gtx 770 daha pahalıdır. Sadece oyun oynayacak biriyseniz R9 280X almanızı tavsiye ederim. 200 tl paranız cebinizde kalır. Yok ben nVidia alacağım derseniz Gtx 770 oldukça iyi bir kart ve AA ile gölge kalitesi kısılırsa Crysis 3 gibi bir oyunu 4K çözünürlükte oynayabilirsiniz. Ben sizin yerinizde olsam Gtx 960'ı beklerdim.

R9 280X ile Gtx 770 oyunlarda ortlama olarak aynı performansı verir. Render ve 3D modelleme gücü Gtx 770 de daha fazla olduğu için Gtx 770 daha pahalıdır. Sadece oyun oynayacak biriyseniz R9 280X almanızı tavsiye ederim. 200 tl paranız cebinizde kalır. Yok ben nVidia alacağım derseniz Gtx 770 oldukça iyi bir kart ve AA ile gölge kalitesi kısılırsa Crysis 3 gibi bir oyunu 4K çözünürlükte oynayabilirsiniz. Ben sizin yerinizde olsam Gtx 960'ı beklerdim.
Sadece oyun değil her işimi görebilecek olsun bütçeme uygun olduğu için nvidia tercih ettim hem almışken kaliteli olsun iyi olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ekran kartına acil ihtiyacınız yoksa Gtx 960'ın çıkmasını bekleyin derim. Yok ben bekleyemem derseniz Gtx 770 ile yolunuza devam edebilirsiniz. Bende Gtx 770 kullanıyorum. Render ve çizim yaptığım için bu modeli tercih ettim. Yoksa R9 280X alacaktım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı