MSI GTX980 Gaming 4G mi MSI R9 390X Gaming 8G mi ?

Burdan oylarınızı girebilirsiniz.

• Oy verenlerin toplamı
    37
Yapılan Technopat testi :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video da yanlış duymadıysam Battlefield 4 'te 85 dereceyi görüyor. Onun yerine GTX 980 ya da 980 Ti al, daha iyi. Örneğin GTX 970 kullanıyorum, yük altında 71 dereceyi geçtiğini görmedim.

Alabiliyorsan Gtx 980 Ti almalısın. Ama bütçen yetmiyorsa Gtx 980 al.

Son düzenleme:
GTX 980 al. R9 390X'in güç tüketimi fazla, sıcak çalışıyor. GTX 980 performans, güç verimliliği ve soğutma açısından üstün. R9 390X'in üstün tarafı 8 GB VRAM olması fakat günümüz oyunlarında 4 GB VRAM fazlasıyla yeterli.

GTX 980 al. R9 390X'in güç tüketimi fazla, sıcak çalışıyor. GTX 980 performans, güç verimliliği ve soğutma açısından üstün. R9 390X'in üstün tarafı 8 GB VRAM olması fakat günümüz oyunlarında 4 GB VRAM fazlasıyla yeterli.

En iyi cevap bu. İshidalequincy amacım GTX 970 de olsa 980 de olsa NVIDIA nın yarı yolda bırakmayacağını göstermekti. Dikkatli okursan başına '' Örneğin '' diye de yazdım kardeşim..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı