MSI GV62 7RD sıcaklık değerleri

noWar

Hectopat
Daha fazla  
Benim laptobum MSI GV62 7RD sıcaklık değerleri aklıma takıldı oyun oynamıyorken CPU 38 iki üç saat sonra 50'ye dayanıyor oyun oynarken de (PUBG) fan boost açık 55-65 arası oluyor. GPU da 50-60. Sizce bu değerleri normal mi, değilse ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim laptobum MSI GV62 7RD sıcaklık değerleri aklıma takıldı oyun oynamıyorken CPU 38 iki üç saat sonra 50'ye dayanıyor oyun oynarken de (PUBG) fan boost açık 55-65 arası oluyor. GPU da 50-60. Sizce bu değerleri normal mi, değilse ne yapmalıyım?

Normal olmakla birlikte ayrıca baya iyi değerler.

Gayet normal hatta çok iyi benim 60 la yapıyor açılışı.

Bu değerler normal, hatta normalin çok altında sayılır. Oyun sırasında işlemcinin 55-65, GPU nun 50-60 derece arası çalışması çok çok iyi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı