MSI GV72-7RD laptop nasıldır?

3min

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir notebook almayı düşünüyorum. Baya uzun zamandır araştırma yapıyorum fakat son günlerde MSI GV72 serisini buldum. Diğer serilerine göre daha uygun fiyata geldiğini düşünüyorum fakat hiçbir video veya kullanıcı yorumu bulamadım.
Kullanan arkadaşlar varsa veya herhangi bir birisi olan yardımcı olurlarsa sevinirim.

Notebook linki; GV72 7RD | Laptops - The best gaming laptop provider | MSI Global

dostum nereden baksan 6 aydır falan kullanıyorum.Memnun değilim açıkçası.Isınma problemi var.Oyunlarda istediğin performansı alamayacaksın.PUBG'de 70-120 arası fps,csgo da 150,forniteda 100 küsür fps alıyorum.Değerler iyi doğru ama bu bilgisayarda PUBG oynamak eziyet gibi.HDD'den kaynaklanıyor sanırım.İçine bi SSD koymayı düşünüyorum.Yaklaşık 6 aylık bilgisayarımda şimdi bi problemim var oyunların FPSleri durduk yere 20ye düştü.Kapatıp açıyorum düzeliyor sonra gene bozuluyor falan.Benim sana tavsiyem bu fiyata Asus Roglara yönelmen.Doğru bu bilgisayarın ekranı 17 inç gayet büyük ve güzel ama tek artısı bu diyebilirim.Ev arkadaşımla aynı anda aldık bilgisayarları ona da Asus Rog çektik ve gayet memnunuz performansı kat kat daha iyi MSI'ın bu bilgisayarına göre

O fiyata gtx 1050 Tİ modele sahip bir laptop bulabilirsen almanı tavsiye ederim. Monster modellerine de incelemenizi tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı