MSI GX60 1AC Ekran Kartı Sürücüleri Kurarken Ekranın Kararması

fikri74

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın HDMI ile TV'ye bağlayıp kullandım. Ertesi gün açmaya çalıştığımda ekran gelmiyordu. Bilgisayar çalışıyor ancak görüntü gelmiyor. Aç kapat falan derken Otomatik onarıma geçiyor. Sadece güvenli modda açılabiliyor. Baktığımda ilk Etapta Genel PNP monitör sarı ünlem vardı. Görüntü bağdaştırıcısını Microsoft Temel görüntü Bağdaştırıcısı yaptım ve bilgisayarı o şekilde yeniden başlattığımda açıldı. Herhalde Ekran kartları sürücülerinde sorun vardır deyip yeniden uygun sürümleri kurmaya çalıştığımda tam kurulumun yarısına geldiğinden ekranın bir iki gidip gelmesinin ardından çat diye gidip kararması ve açılmaması sorunu ortaya çıktı. Ne yaptıysam bu sorunu aşamadım. Mevcut HD7660G kartını ve harici HD7970 kartının hiçbir şekilde sürücülerini kuramadım. Çünkü hep kapanıp yeniden güvenli mod muhabbetine bağladım yani.
Sorun nedir? Böyle bir konuyu çok eskiden biri açmış ama o da yanıt alamamış okuduğum kadarıyla. Üzerinde Windows 8.1 yüklü. Çalışan kart sürücüsüz çalışıyor. Harici zaten o da kurulamadı. Lütfen arkadaşlar bi' yardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı