Msi Gx70 fps sorunu

elrichohenheim

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar orijinal oyunlarda sıkıntı yaşamıyorum. Fakat malum yollardan aldığım oyunlarda en fazla 6 fps alabiliyorum. Bazı forum sitelerinde maksimum işlemci kullanımı %99 yap dediler. Sizce ne yapmalıyım.

Ben de GX70 kullanıyorum ama öyle bir sorun yok. Masaüstünde sağ tıklatıp değiştirilebilir grafikleri yapılandır'a tıklayın, açılan pencerede oyunu seçin ve güç tasarrufu/atanmamış yerine yüksek performans diyin.

Sorun orada o açılmıyor açılmayı durdu diyor. Ne yapayım? Vatan gidip orada Amd ekran kartı sürücüsünü komple kaldırıp tekrardan mı kurdurayım?
----------
Orada ayarları yaparken d girdim şimdi çalışmayı durdu hatası alıyorum. Cls center çalışmayı durdu hatası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar orijinal oyunlarda sıkıntı yaşamıyorum. Fakat malum yollardan aldığım oyunlarda en fazla 6 fps alabiliyorum. Bazı forum sitelerinde maksimum işlemci kullanımı %99 yap dediler. Sizce ne yapmalıyım.

Malum yollar dediğin cracklarsa normaldır. Cracklı oyunları grafıklerı Minecraft gibi yapmadan oynayamazsın.
Bir yandan Ac4 crack ile 12 fps alırken, orjınalle 28 fps alırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı