MSI GX70 nasıldır?

Gamermsi

Hectopat
Recep abi msi gx70 almayı düşünüyorum. Bu iyi bir laptop mu? Özellikleri beni cezbetti. SSD, 8970m ekran kartı, yanında verilen hediyelerde cabası ama bazı kişiler işlemcisine laf ediyor ve bilgisayarı kötülüyor.

Bu bilgisayarda ilerde işlemci eskidiğinde işlemciyi değiştirebilir miyim ?
Bilgisayarda 120 gb ssd var ve bu ssd msata ssd mi sata ssd mi? İlerde ben 120 gb bir ssd aldığımda bunu takıp raidle birleştirebilir miyim ?
Bu fiyata başka önerebileceğiniz bir laptop var mı ?

Bu da linki:

MSI - MSI GX70 3BE-081TR AMD A10-5750M 16GB 128GB SSD+750GB HD8970M 2GB 17.3" Full HD Blu-Ray Win 8 (Crysis3 Edition) (Gaming Pack Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Senin yerinde olsam Ge60 yada Ge70 alırdım veya biraz daha para verip Gt serisinden bir laptop alırdım.
Msi'nin Gx serisini pek önermiyorlar Amd kullandıgı için.

Ama gx70 bazı özellikler bakımından ge70 den daha iyi. Bir de amd'nin ne tür bir eksisi var? 8970m ekran kartı gtx780 ekran kartıyla yarışıyor ve 3400 tl ye gtx780 ekran kartlı bir pc yok. Sadece işlemcisinden yana bir sıkıntı var. Ama o işlemciyle çok sorun yaşar mıyım?

Yaşayacağını düşünmüyorum. İşlemcinin darboğaz yapması ileriki yıllarda belki olabilir. O zaman da işlemciyi yükseltirsiniz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı