MSİ H110M PRO VHL vs MSİ H110M PRO VD

Beratttss

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Vatandan almış olduğum H110m Pro Vd sıkıntısı yüzünden iade edildi. Yarin para alacagim ve aynisindan almayi planliyordum. Gozume Pro Vhl modeli carpti. Ne farki vardır ? Az bucuk daha pahalı (10 TL daha pahali fakat ben zaten iade edilen anakartimi o fiyatta almıştım sıkıntı yok.) Artıları var mi ? Almali miyim yoksa Pro vd mi almaliyim ?

H110M PRO VD ile H110M PRO VHL arasındaki tek fark PRO VHL modelinde HDMI çıkışının olmasıdır. Bunun dışında başka bir farkı yok. Eğer monitörünüz DVI çıkışlı ise PRO VD modelini almalısınız. PRO VHL modelini alırsanız HDMI bir monitörünüz olmadığı için o anakarta boşuna 10 TL vermiş olursunuz :D.

Pro vhl de arka cikislarda az usb oldugundan ve dvi,hdmi benim icin sorun olmadigindan Pro vd modelini aldim. Cok ugrastim, Vatanda sıkıntılar cikti. Annemle delirdik resmen. Tam 1 saat ugrastan sonra bagirinca yola geldiler. MSI dan sasmayin arkadaslar :sinsi: (Yoldayim,mobilim hemen yazayim dedim. Bu yuzden yazim hatalari oldu. Anakarti kurup duzeltecegim.)

Son düzenleme:
Pro vhl de arka cikislarda az usb oldugundan ve dvi,hdmi benim icin sorun olmadigimdan Pro vd modelini aldim. Cok ugrastim, Vatanda sıkıntılar cikti. Annemle delirdik resmen. Tam 1 saat ugrastan sonra bagirinca yola geldiler. MSI dan sasmayin arkadaslar :sinsi: (Yoldayim,mobilim hemen yazayim dedim. Bu yuzden yazim hatalari oldu. Anakarti kurup duzeltecegim.)
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın :).

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı