MSI H110M ve Zalman Z3 Plus Fan Montajı

herhangi bir dönüştürücü kullanmadım... Kasayı aldığında bana haber ver sana yardımcı olurum..

Gönüs isterdi ki GTX 970'li sistem toplamak ileride o da olur inşAllah
Ben sana "niye daha üst bir seviye toplamıyorsun" demiyorum. Sana sistem uyumsuz ileride başın ağırır demeye getiriyorum ama anlamıyorsun. Sende para yok diyorsun, diğer parçalardan düşürüp yükseltemiyor musun?
hocam bugün agresifsiniz biraz sanki :)
Güne göre değil yazılanlara göre laflarım değişir.

Ben sana "niye daha üst bir seviye toplamıyorsun" demiyorum. Sana sistem uyumsuz ileride başın ağırır demeye getiriyorum ama anlamıyorsun. Sende para yok diyorsun, diğer parçalardan düşürüp yükseltemiyor musun?
Hocam ne kadar anlatsanız nafile, insan ancak başına geldimi akıllanır. H110 gibi PCB'nin kalınlığına kadar kırpılmış bir yongayı önermemekte haklısınız bende önermiyorum Skylake serisi çıktığından beri.

Sadece egzoz fanı anakartın üstündeki ''fan'' pinlerine bağlıyorsun gerisi psudan gelen molex uclara bağlayabilirsin ben öyle yaptım gayet sağlıklı :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı