MSI H110M ve Zalman Z3 Plus Fan Montajı

Sadık cevabı sana mı verdim? Alıntı yaptığım kişiye söylüyorum ben.
Bu kadar takacağını bilsem yazmazdım. Bana da yardımcı olur musun? R9 390 ekran kartım var ram arızası var ekstra zorlayınca ramı yeşil ekran verdi gta 5 3k ultra 8x msaa 7.8 gb ram kullandı adamlar normal dedi genede yolladım 7 gün içinde netleşecek. normal derlerse ne yapayım? 94 derece gördü gta 5 de 7.8 gb ram kullanırken alalı 1 ay oldu.

Hocam öneriniz için teşekkür ederim. Şimdi bu Z3 Plus'ta 4 fan olduğundan hepsi tam devirde çalışırsa sorun olur diye düşündüm. Maalesef bütçem B150 Gaming'e yetmiyor. Peki ben kasanın üstündeki 2 fanı çalıştırmasam hava sirkülasyonu bozulurmu?

Şimdi kardeşim şöyle anlatayım. Bende dark n10 var senin gibi kontrolcüyü üstteki fanlara aktaramadım yani hep full devirde çalışıyordu kasayı açtım ve şöyle yaptım. Şimdi yukarıda ki 2 fandan gelen kablosu (pinli) kontrolcüden uzanan girişe taktım. Kontrolcuye bağlı molex ucu PSU'da boş bulunan molex ucuna bağladım ve çalıştı öndeki ve üsteki toplam 4 fanı da kontrol edebiliyorum artık. Sadece arka egzoz fanı anakartın ustunde bulunan '' fan '' adlı pinlere bağladım o kadar..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı