MSI H170 Gaming M3 üzerine sistem toplama

Efrasiyab

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende msi h170 gaming m3 üzerine bir sistem almayı planliyorum. Sizce sistem nasıl ? Eksiği veya fazlası var mıdır?

Screenshot_2016-06-13-02-33-19.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı yok sisteminizde.
Ekran kartı olarak rx 480 düşünüyorum. O yüzden herhangi bir kartı sepete eklememiştim. Geri kalan sistem hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Anakartı B150 Gaming M3 yapabilirsiniz. Kasa olarak da NZXT S340 yakışır. Ekran kartı olarak RX 480 bekliyorsunuz sanırım.:)
Anakartı degistirmemi söylemenizdeki neden nedir ? Kasayı inventusta olan kasalara göre seciyorum. Çünkü kasayı onlara toplatacağım. Sizin onerdiginizi göremedim yalnız.

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Ekran kartı olarak rx 480 düşünüyorum. O yüzden herhangi bir kartı sepete eklememiştim. Geri kalan sistem hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Anakartı degistirmemi söylemenizdeki neden nedir ? Kasayı inventusta olan kasalara göre seciyorum. Çünkü kasayı onlara toplatacağım. Sizin onerdiginizi göremedim yalnız.

Cevaplarınız için teşekkür ederim.
B150 yeterli olacağından söyledim. Görünüş ve özellik olarak fark yok.

İnventus yerine sinerjiden böyle sistem topla derim. SSD 120GB, bellek 8GB ilk etapta fazlasıyla yeterlidir. İhtiyaç halinde ikiside sonradan arttırılabilir.

Eki Görüntüle 166850
Inventusu müşteri memnuniyeti dolayısıyla seçmiştim. Sinerjide herhangi bir sorun yaşamaz isem oradan alabilirim.
Oc yapma gibi bir düşünce yok aklımda o yüzden böyle bir sistem kurmuştum.

Inventusu müşteri memnuniyeti dolayısıyla seçmiştim. Sinerjide herhangi bir sorun yaşamaz isem oradan alabilirim.
Oc yapma gibi bir düşünce yok aklımda o yüzden böyle bir sistem kurmuştum.

Overclock yapman şart değil. Zaten buna dayanaraktan basit hesaplı soğutucu koydum. İhtiyaç halinde soğutucu değiştirir öyle yaparsın ki ona da nerden baksan en az 3 yıl var. Ben geçen sene bu zamanlar ordan sistem topladım. Herhangi bir sorunda yaşamadım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı