MSI H310M PRO-VDH Plus ile görüntü alınmıyor

mert341903

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

Dün bilgisayarım çalışmıyordu ve uzun uğraşlar sonucu @ogrsh hocamın destekleri ile sorunun anakart olduğunu anlamıştık. Yeni anakartım geldi.
https://www.hepsiburada.com/msi-h31...10-anakart-p-HBV00000IKWPQ?magaza=Hepsiburada linkteki anakartın montajını yaptım.
İşlemcim i7 8700.
Sistemde ekran kartı yok.

Monitörü anakart üzerinden HDMI ile baglıyorum ancak görüntü alamıyorum.
PSU, işlemci fanı CD-ROM çalışıyor. Bağladığım klavyenin ışıkları yanıyor.

Ancak ekrana asla görüntü alamadım. BIOS ekranı da gelmiyor. Bilgisi olan arkadaşlardan destek bekliyorum :)

Merhaba arkadaşlar;

Dün bilgisayarım çalışmıyordu ve uzun uğraşlar sonucu @ogrsh hocamın destekleri ile sorunun anakart olduğunu anlamıştık. Yeni anakartım geldi.
https://www.hepsiburada.com/msi-h31...10-anakart-p-HBV00000IKWPQ?magaza=Hepsiburada linkteki anakartın montajını yaptım.
İşlemcim i7 8700.
Sistemde ekran kartı yok.

Monitörü anakart üzerinden HDMI ile baglıyorum ancak görüntü alamıyorum.
PSU, işlemci fanı CD-ROM çalışıyor. Bağladığım klavyenin ışıkları yanıyor.

Ancak ekrana asla görüntü alamadım. BIOS ekranı da gelmiyor. Bilgisi olan arkadaşlardan destek bekliyorum :)
İlginç bir durum açıkçası, geçmiş olsun öncelikle.
Farklı bir işlemci ile deneme imkanınız var mı acaba?
Bana sorun anakarttan dolayı değil gibi geldi açıkçası. Normalde o işlemci ile o anakartın çalışması lazım ama, ilginç.

İlginç bir durum açıkçası, geçmiş olsun öncelikle.
Farklı bir işlemci ile deneme imkanınız var mı acaba?
Bana sorun anakarttan dolayı değil gibi geldi açıkçası. Normalde o işlemci ile o anakartın çalışması lazım ama, ilginç.
Hocam malesef farklı bir işlemci yok elimde o şekilde deneme fırsatım yok o yüzden.

Son düzenleme:
Merhaba hocam, ekrana hiç bir şekilde görüntü gelmiyor mu? Monitör ayarlarından doğru inputu seçtiniz mi?
GPU, Ram, HDD, PCI slotları ve DVD bunları çıkartıp sadece anakarta güç verebilir misin?
HDMI ile bağlı olsun monitör. Ekrana bir şeyler gelmesi lazım.

Merhaba hocam, ekrana hiç bir şekilde görüntü gelmiyor mu? Monitör ayarlarından doğru inputu seçtiniz mi?
Evet hocam didik didik ettim malesef ondan kaynaklı değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şöyle bir video buldum acaba bu gibi bir durum söz konusu olabilir mi hocam

Evet hocam didik didik ettim malesef ondan kaynaklı değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şöyle bir video buldum acaba bu gibi bir durum söz konusu olabilir mi hocam
Hayır, anakartınız işlemciyi doğrudan destekliyor.

Geri
Yukarı