MSI H310M PRO-VHD Plus Windows açılmıyor

rd777

Yoctopat
Daha fazla  
Gece herhangi bir problem yoktu. Sabah bilgisayarı açtığımda Pro series'in açılış ekranında kalıyor ve bazen "Otomatik onarım başlatılıyor/hazırlanıyor." tarzında yazılar çıkıyordu. Yaklaşık 3, 4 saattir bilgisayarın içini temizledim, USB'leri kontrol ettim, her ihtimale karşı monitöre bağlı olan kabloları bile değiştirdim ancak herhangi bir gelişme sağlayamadım. Çoğu konuda format çözüm olarak sunulmuş ancak içerisinde olan dosyalara fazlasıyla ihtiyacım var ve içerisinde yüksek boyutlu dosyalar var.

Anakart: MSI H310M PRO-VDH Plus

Son düzenleyen: Moderatör:
Gece herhangi bir problem yoktu. Sabah bilgisayarı açtığımda Pro series'in açılış ekranında kalıyor ve bazen "Otomatik onarım başlatılıyor/hazırlanıyor." tarzında yazılar çıkıyordu. Yaklaşık 3, 4 saattir bilgisayarın içini temizledim, USB'leri kontrol ettim, her ihtimale karşı monitöre bağlı olan kabloları bile değiştirdim ancak herhangi bir gelişme sağlayamadım. Çoğu konuda format çözüm olarak sunulmuş ancak içerisinde olan dosyalara fazlasıyla ihtiyacım var ve içerisinde yüksek boyutlu dosyalar var.

Anakart: MSI H310M PRO-VDH Plus
Merhaba,
Eğer diskinizde bir problem varsa işletim sistemini tekrar kurmaya çalışmak bir şey değiştirmez. Öncelikle SSD mi kullanıyorsunuz yoksa HDD mi? Eğer SSD kullanıyorsanız markası nedir? Diski başka bir makineye takarak test etme şansınız var mı? Eğer diski başka bir makineye takma şansınız yoksa öncelikle USB'den çalışan bir Linux dağıtımıyla veya USB'den çalışabilen bir Windows'la makineyi açarak verilerinizi almanızı öneririm. Eğer diskiniz çalışıyorsa işletim sistemini yeniden kurmadan önce onarma yöntemleri önerebiliriz.
Kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı