MSI H310M Pro-v-Plus RAM yuvasına oturmuyor

Natron

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bende MSI H310M Pro v Plus isimli anakartı var RAM yükseltmesi yapmak istedim ama birinci yuvaya RAM oturmuyor RAM'ların ikisini de aynı aldım RAM'de bir sorun yok ikinci yuvaya yeni aldığım RAM oturuyor bir sıkıntı yok ama birinci yuvaya RAM oturmuyor görünürde yuvada da bir sıkıntı yok ama bir türlü oturmuyor yardımcı olur musunuz?

Panik yapmayın. Rahat olun. Yavaşça kilitleri açıp deneyin.

Merhaba bende MSI H310M Pro v Plus isimli anakartı var RAM yükseltmesi yapmak istedim ama birinci yuvaya RAM oturmuyor RAM'ların ikisini de aynı aldım RAM'de bir sorun yok ikinci yuvaya yeni aldığım RAM oturuyor bir sıkıntı yok ama birinci yuvaya RAM oturmuyor görünürde yuvada da bir sıkıntı yok ama bir türlü oturmuyor yardımcı olur musunuz?

Resim çekip yollasan iyi olurdu. İkinci yuvaya RAM oturup birinci yuvaya oturmaması garip.

Resim çekip yollasan iyi olurdu. İkinci yuvaya RAM oturup birinci yuvaya oturmaması garip.

Anakart kullanma kılavuzundan resim yükledim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-05-23-13-48-213_com.microsoft.office.officehubrow.jpg
    Screenshot_2022-08-05-23-13-48-213_com.microsoft.office.officehubrow.jpg
    89,1 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Hocam, normalde oturması gerekir. Biraz dinlenin ve sonra deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı