MSI H410M Pro anakartın BIOS dosyası USB'de gözükmüyor

yusuf trabzon

Decapat
Daha fazla  
RAM
HyperX 8GB
İşlemci
Intel i3 10100F
Yeni anakart aldım. MSI H410M Pro MSI'ın sitesinden BIOS güncellemesini indirdim. Flasha attım ama BIOS'tan gelince flashın içinde güncelleme belgesi gözükmüyor. Bilen varsa yardım edebilir mi?

Anakart üstündeki portlardan birine mi taktınız yoksa kasadaki mi? Anakarttakine takmayı, portları değiştirmeyi deneyin.

M-Flash NTFS de FAT32 de destekliyor. Bu ikisini de ayrı ayrı deneyin. Flash bellekte başka bir dosya var mı ve güncelleme dosyasını doğrudan kök dizinine atıyorsunuz değil mi?

Anakart üstündeki portlardan birine mi taktınız yoksa kasadaki mi? Anakarttakine takmayı, portları değiştirmeyi deneyin.

M-Flash NTFS de FAT32'de destekliyor. Bu ikisini de ayrı ayrı deneyin. Flash bellekte başka bir dosya var mı ve güncelleme dosyasını doğrudan kök dizinine atıyorsunuz değil mi?

Kasa üstünde de denedim anakart portundada sonuç aynı ama sadece FAT32'de denedim NTFS de denemedim doğrudan kök dizine atıyorum.

M-Flash NTFS de FAT32'de destekliyor. Bu ikisini de ayrı ayrı deneyin. Flash bellekte başka bir dosya var mı ve güncelleme dosyasını doğrudan kök dizinine atıyorsunuz değil mi?

NTFS de denedim yine aynı sonuç gözükmüyor.

Son düzenleme:
Anakart üzerindeki farklı portları denediniz mi? Sisteme USB ile başka bir şey takılmayacak şekilde (sadece klavye ve güncelleme USB'si) deneyin, farklı bellekle deneyin. Anakartın tam modelinin bu olduğuna eminsiniz değil mi? Bazen oluyor karışıklıklar, konu sahibi Pro sanıyor ama aslında Pro-VH çıkıyor falan...

Yeni konular

Geri
Yukarı