MSI H410M PRO vs MSI B460M-A PRO

@caglarcar, şemasına sitesinden indirip baktım ve buna göre yazdım. Kızgın atacağına, uyarabilirdin. Gerçekte böyle değil diye.
Konu sahibi o araştırmadan attığın,bilgi vermeye çalıştığın kartı parasını biriktirip 500-600 liralardan alıp ve işini görmediği zaman zararını karşılayacaksan kızgın atmam kalp atarım.

@caglarcar, kızgın atacağına araştırma yap. Saygısızlık yapma. Anakartın şeması burada. JRGB portu var.
Eki Görüntüle 911376
Yener abi, (optional) olarak belirtilenler B460M PRO versiyonunda var sadece. B460M-A PRO bir nevi B460M PRO'nun kısılmış versiyonu. Hatta o portların olduğu kısımlarda JRGB1, JRAINBOW olarak adları yazıyor ama maalesef port yok.

@caglarcar, halen saygısızlık yapıyorsun. Sitesinden şemasını inceledim diyorum. Ne ararsan at. İstersen buna da at. Sonuçta sitesine göre yanlış bilgi vermedim.
@hakan yaeger hocam, burada benim suçum yok. Dediğim gibi sitesinden şemasına bakıp söyledim.

@caglarcar, halen saygısızlık yapıyorsun. Sitesinden şemasını inceledim diyorum. Ne ararsan at. İstersen buna da at. Sonuçta sitesine göre yanlış bilgi vermedim.
@hakan yaeger hocam, burada benim suçum yok. Dediğim gibi sitesinden şemasına bakıp söyledim.
B460M-A PRO'nun kendi görseli. Burada var JRGB portu? Görsel de buradan. Sizin attığınız şemada bir problem gözükmüyor. MSI yanlış girmiş olabilir.

1615146165159.png

Öfkelenmek zamana yayılmış, ego/nefs kaynaklı; kızmak ise dayanağını haktan alan anlık bir tepkidir. -Alıntı

Bu öfke neden başkan? Saygısızlık ettiğimi düşünmüyorum zira inandığın değere, yaşına, işe yararlılığına, inandığın kutsala, örf ve adetine herhangi bir cümlem olmadı olamaz da.
Sen bana hakaret ediyorsun aslında saygısız diyerek :) Canın sağolsun. Hayırlı akşamlar.

@BerkayZ87 hocam, bazı modellerde yokmuş. Olmayabilir anlarım. Böyle durumlarda, kibarca uyarabilirsiniz. Ben, şahsen bugünlere kızgın atarak gelmedim. Arkadaşlara saygı göstererek geldim. Sorun değil. İstediği kadar atsın. Demekki, böyle mutlu oluyor.

@BerkayZ87 hocam, bazı modellerde yokmuş. Olmayabilir anlarım.
Hayır benim anlamadığım kısım JRGB yazıyor ama port yok deniliyor. JRGB portu yoksa neden orada JRGB yazıyor? Resmen saçmalık. MSI kaynaklı bir sorun mu anlamadım.
Gerçekten yokmuş. Saçmalık.

1615146625593.png

Geri
Yukarı