MSI H510M Pro-e i3 10100F ve RX570 ile uyumlu mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

weextNy

Decapat
Daha fazla  
MSI H510M Pro-e i3 10100F işlemciye ve RX570'e uyumlu mu?

400W PSU yeterli mi?

İşlemci ve ekran kartı uyumlu fakat PSU yeterli değil. 500W kaliteli bir PSU yeterli olacaktır.

Ekran kartları anakartlarda bağlı değildir uyumluluğu. (PCI Express yuvası olduğunu kabul ettiğimizi varsayıyorum)
Evet uyumludur. Her anakartta olduğu gibi.

Ama uyarayım o işlemci o anakartta PCI Express 3.0 hızında çalıştırır. Haberiniz olsun.

Ama güç kaynağı yetersiz. Onu eklemeyi unuttum.

İşlemci ve ekran kartı uyumlu fakat PSU yeterli değil. 500W kaliteli bir PSU yeterli olacaktır.

Bir mATX kasa alacaktım da onda hem PSU da varmış 400W. O yuzden sordum, sağ ol hocam.
Ekran kartları anakartlarda bağlı değildir uyumluluğu. (PCI Express yuvası olduğunu kabul ettiğimizi varsayıyorum)
Evet uyumludur. Her anakartta olduğu gibi.

Ama uyarayım o işlemci o anakartta PCI Express 3.0 hızında çalıştırır. Haberiniz olsun.

Ama güç kaynağı yetersiz. Onu eklemeyi unuttum.
1648851906736.png

Alacağım ekran kartı:
1648851953563.png

Alacağım anakart:

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart, işlemci ve ekran kartı uyumlu. PSU olarak ise dediğim gibi iyi bir 500W alın. FSP Hydro-K serisi de alabilirsiniz.

Anakart, işlemci ve ekran kartı uyumlu. PSU olarak ise dediğim gibi iyi bir 500W alın. FSP Hydro-k serisi de alabilirsiniz.

Ekran kartı iyi olur mu? PCI Express 3.0 ne yani, kötü mü? Ama anakartımda 4.0 uyumlu mu, sıkıntı olur mu? PSU önerisi için teşekkürler.

RX 570 zaten PCI Express 3.0 X16 bir ekran kartı. Bu konuda rahat olun. Anakartta 4.0 desteği de var. Fakat sizin ekran kartı zaten 3.0. İleride 4.0 bir ekran kartı takarsanız bu işlemciyle yine 3.0 olarak çalışır. 11. nesil işlemci ile 4.0 olan ekran kartını 4.0 olarak kullanabilirsiniz. PSU olarak da dediğim modeli alabilirsiniz.

Ekran kartı iyi olur mu? PCI Express 3.0 ne yani, kötü mü? Ama anakartımda 4.0 uyumlu mu, sıkıntı olur mu? PSU önerisi için teşekkürler.

Yani su kasada kaç W PSU var, bakabilecek misiniz? Ben anlayamadım, bir de benim parçalar uyar mı? Bakabilirsen sevinirim abi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani su kasada aç W PSU var bakabilcenmi ben anlayamadım bir de benim parçlar uyar mı bakabilirsen sevinrim abi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Satın alma linki.

Linkteki kasada PSU göremedim. Parçalar uyar fakat daha rahat bir kasa almak daha iyi olur. Kasa ve PSU için bütçeniz nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı