MSI H81-P33 M.200 soğutucu montajı ve soğutucu önerisi

Ejecta

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar. 95 TL gibi bir fiyata Snowman M.200 modelini satın aldım. Aslında Intel'in stok fanı da yeterliydi fakat görüntüsünden nefret ediyorum. Konuya gelecek olursam; MSI H-81 P33 anakarta bu soğutucu takılabilir mi? İşlemcim i5 4570. bugün takmaya çalıştım kutusundan çıkan aparatı anakarta yerleştirdim, üstüne soğutucuyu koyunca centik kısmı aşırı uzak kalıyor. Birini geçirsem bile diğerine uzanmak imkansız işlemciye aşırı yüklenmek de istemedim. Aşağıya fotoğraf da bırakıyorum. Eğer uyumlu değilse iade ededeğim. Bana görüntüsü hoş (RGB'li olursa tadından yenmez) kolay takılıp çıkarılabilen bir işlemci soğutucu önerebilir misiniz? Bütçem 110'a kadar çıkabilir.
Aerocool Air frost 2 ve SilverStone KR03 modellerini önerir misiniz ve anakartımla uyumlular mı? Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 94F16B62-BDA5-48DA-AC10-2E2DE6143D35.jpeg
    94F16B62-BDA5-48DA-AC10-2E2DE6143D35.jpeg
    154,9 KB · Görüntüleme: 46
  • 8F5D302D-828C-4D25-B0BF-FE28FB5E52B0.jpeg
    8F5D302D-828C-4D25-B0BF-FE28FB5E52B0.jpeg
    162 KB · Görüntüleme: 49
Çentik kısmı uzakta kalacak hocam ona yapacağın bir şey yok. Oturduğunda sağlam olması için o. Denemeye devam et bir şekilde oturtursun.

Hocam fanı göremedim fotoğraflarda. Fanı takmayı unutmayınız. :)

Son düzenleme:
İlk fotoğrafta celtiği taktığım kısmı gösterdim. Bir celtiği takınca resmen o tarafa yatıyor diğer tarafı takmak imkansızlaşıyor.
Çentik kısmı uzakta kalacak hocam ona yapacağın bir şey yok. Oturduğunda sağlam olması için o. Denemeye devam et bir şekilde oturtursun.

Hocam fanı göremedim fotoğraflarda. Fanı takmayı unutmayınız. :)
Pek bilgim yok ama şu videoya bakabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Takma kısmı atlanmış maalesef :/

Önce küçük çeltiğin olduğu tarafı tak hocam. Kilit kısmı olanı sonra tak. Fanı Ram'e doğru ver. Küçük çentiği ise kasanın üst kısmına doğru ver. Kilit kısmı olan çentiği ise aşağı tarafa doğru vererek dene. Biraz güç uygulamak gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı