MSI hazır sisteme 3080 takılır mı?

keskinov

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar sevgili arkadaşlar.

Bende böyle bir ürün var. Mining sorunlarının olduğu bu dönemde Almanya'daki akrabam bana çok ucuza bir 3080 yollayabileceğini söyledi. Sizce bu sisteme sığar mı? Para vereceğim için emin olmak istiyorum. Bu arada ekran kartı modeli RTX 3080 Gaming X Trio

Hocam ısınma sorunu derken biraz açabilir misiniz? Soğutmayla çözülür mü farklı bir mantığı mı var.
Parçalar birbirine çok yakın olduğu için ve kasa sıkışık olduğu için; ısınma olabileceğini düşündüm. Zaten sizin dediğiniz üç fanlı model çok büyük ihtimal sığmayacaktır.

Kasayı değiştirirsin zaten pek performanslı bir şeye benzemiyor önü kapalı olduğu için. O donanıma yakışan bir tasarım değil açıkçası. Bulduysan al direkt 3080'i ben de İsviçre'den 11.000 TL'ye buldum ama Türkiye'ye gönderemiyorlarmış. İsviçre'den tanıdık bulana kadar bitti stok geçen ay.

Parçalar birbirine çok yakın olduğu için ve kasa sıkışık olduğu için; ısınma olabileceğini düşündüm. Zaten sizin dediğiniz üç fanlı model çok büyük ihtimal sığmayacaktır.

Tamam hocam teşekkür ederim.
Kasayı değiştirirsin zaten pek performanslı bir şeye benzemiyor önü kapalı olduğu için. O donanıma yakışan bir tasarım değil açıkçası. Bulduysan al direkt 3080'i ben de İsviçre'den 11.000 TL'ye buldum ama Türkiye'ye gönderemiyorlarmış. İsviçre'den tanıdık bulana kadar bitti stok geçen ay.

Şu an 12.000'e falan tekabül ediyor. Bu kasayı kompakt olduğu için almıştım zamanında. Performans bakımından beni hiç üzmemişti. Belki başka sistemlere bakarım uyguna bir şeyler toplarım. Bu fiyata hemen alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı