MSI HD Audio Console sürücüsünü yüklemek

Cíeł

Hectopat
Merhaba, bundan 3-4 hafta kadar önce MSI Realtek Audio Console gibi bir program vardı, bununla ekolayzırdan tutun birçok sesi değiştirebilirken artık fark ettim ki böyle bir şey bir daha çıkmıyor ve bilgisayarımdan kaldırılmış, Realtek Audio Console'u Microsoft'un mağazasından indirdiğimde ise "rcp çalışmıyor" gibi bir hata veryordu. Başka bir sürümünü indirdiğimde ise bu sefer de ekolayzır gibi bir ayarı dahi sunmuyor sadece görüntüden ibaret olan işe yaramayan bir program gibi gözüküyordu.

Anakart modelim B450M-A Pro Max (MS-7C52)

Rtklegacy-Realtek-6.0.1.8703 adlı sürücüyü indirmeye çalıştığımda ise kurulabilmesi için bilgisayarın yeniden başlatılması gerek diyor ve tekrar başlatıyorum fakat saçma bir şekilde bu birer döngüye giriyor, 2'den fazla kez bunu tekrarlıyor olmama rağmen kurma işlemini defalarca kez aynı şekilde yapıyor oysaki çoktan kurmuş olması gerekirken, yardımlarınızı bekliyorum ve şimdiden teşekkürler.

Mevcut olan ses sürücüsünü DDU ile kaldırın. DDU işlemini Güvenli Mod'da yapın. Daha sonra sitesinden indirip kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı