MSI Immerse GH10 vs CM MH703 vs Kingston HyperX Cloud Earbuds

0x2121

Kilopat
Makaleler
2
Hem ses kasmak için hem de günlük hayatta dışarıda sıklıkla kullanacağım. Bu yüzden dayanıklı olması çok önemli benim için. Sizce hangisi daha iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence çok müzik kaçabilir.

Cooler Master MH710 kulaklığında müzik, film ve oyun modu var bayağı ise yarıyor gibi geldi incelemelere geldi ama bütçe zorlamak istemiyorsanız Cooler Master MH703 alınır.

Biraz saçma soru sorucam ama 12 taksit yapan site var mı bildiğin ? İtopya gibi. CM MH703 satan ve 12 taksit yapan yer bulamadım.

Hocam merhaba öncelikle kablo kalitesini merak ediyorum. Örgü kablolar gibi sağlam mı yoksa 4-5 ay sürekli kullanımda kopar mı ? Ses kalitesi nasıl ? Cs gibi oyunlarda ses kasılıyor mu ? Mikrofon nasıl ? Genel bir özetlersen sevinirim hocam.
Kablosu açıkçası ince gözüküyor ama ben neredeyse 1 yıldır kullanıyorum ve kopmayı bırak hiçbir şey yok kabloda. Bende Cs, PUBG falan oynuyorum, evet kasılıyor.(Ses kartında önemli.) Zaten bu kulaklık müzik için değil kulakiçi kulaklıkla oyun oynamak isteyenler için üretilmiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı