MSI katana 17 B12VFK-082xtr vs ASUS ROG STRIX G16 G614JV-N3110

İkinci videodaki cihazın sahibi benim.
G16 serisinin 4050’li ve 4060’lı modellerinde aynı sorunu yaşadım, sorun muhtemelen yazılımsal gibi duruyor.
2023 TUF A15 alan arkadaşım da, forumda bu cihaza sahip olan birçok kişi de bu problemle karşı karşıya.
Donanımsal sorun olması çok düşük ihtimal gibi duruyor çünkü bu kadar ürün hatalı üretilmiş olamaz.(Büyük bir problem ya da talihsizlik olmadıysa)
Diğer türlü cihaz ve donanımları yeni olduğundan stabil hale gelmesi biraz zaman alacaktır diye düşünüyorum.

Doğrudur şu an bile çopu insan güncel sürüm driver kullanmıyor bana kalsa w11 bile kurmazdım ama 50 küsür driverı tek tek indirmekten kurtarıyor hepsini otomatik indiriyor.
Bu abimizin bir videosunda cypberpunk bazında Windows'u upgradelediğinde stutteringin düzeldiğini söylemiş. Belki problem donanımların ve Windows 11'in yeniliği ile beraberdir.

Arkadaşlar selam
Ben de yeni asus rog strix g16 g614jv aldım. Test sonuclarım aşağıdadır.Test sonucları nasıl sizce ?

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    191,5 KB · Görüntüleme: 25
  • 2.jpg
    2.jpg
    169,5 KB · Görüntüleme: 28
  • 3.jpg
    3.jpg
    231 KB · Görüntüleme: 24
  • 5.jpg
    5.jpg
    253,8 KB · Görüntüleme: 24
  • 6.jpg
    6.jpg
    246,7 KB · Görüntüleme: 22
  • asus rog r23.jpg
    asus rog r23.jpg
    197,2 KB · Görüntüleme: 27
Aga sabah baktım stokta duruyodu. Öğlen para işlerini hallettim. 1 saat sonra almaya girdim. Sepette yok.... Yeni koduyla falan gelmiş tekrar mağazaya 7k daha pahalı. Tekrar araştırcam laptop. Muadil önerisi olan var mı 38 max 45 aralığında. Moralim bozuldu.

Aga sabah baktım stokta duruyodu. Öğlen para işlerini hallettim. 1 saat sonra almaya girdim. Sepette yok.... Yeni koduyla falan gelmiş tekrar mağazaya 7k daha pahalı. Tekrar araştırcam laptop. Muadil önerisi olan var mı 38 max 45 aralığında. Moralim bozuldu.
Gamersarena ya instagramdan yaz bir ne zaman gelir diye

@Duman0912 müsaitsen hızlı cevaplayabilir misin acaba bu alınır mı wattı falan max değerdir değil mi rica etsem hızlı öz bilgilendirebilir misin? link
Bunun hakkında bilgim yok yanlış yönlendirmek istemem fiyat olarak diğer satıcılara göre uygun kendi sitesinde 44.700 bakarsan orda dahada @Artoria Pendragon umarım yardımcı olabilir.

Geri
Yukarı