MSI Katana A17 nasıldır?

Bilgisyarın parçalarına bakılırsa güzel duruyor ama detaya inmeye başladıkça bayağı bir berbatlaşıyor içerisindeki ekran kartı yeni nesil bir ekran kartı fakat 80W +25 Dynamic Boost var bu ekran kartı için oldukça düşük bir güç tüketiyor.

Tamamdır hocam teşekkür ederim, sanırım bütçe bu civara çıkıyor. Cansınız <3
63 olan Asus un stokları tükendi bu arada artık 76 oldu. Siz yine de msi alacaksanız katana almayın.

50k ya 4060 li rog strix g16 al bundan 10 kat daha çok verim alirsin. 13-15 k da cebinde kalır.
Arkadaş dislike atmış ama ortada msi in bu modelinin sadece çöp ve 15k pahali olduğu gerçeği var. Minnacik bataryası, 100w ekran kartı, ne olduğu belirsiz 144hz display i, büyük ihtimal fanlari çalıştığındaki cikacak gürültüden bahseden yok. Bir kere 17" bu fiyatlarda g17 var, 2k 240hz adaptive ekranından, "7845hx" islemcisinden vs.. so etmiyorum bile. Bu msi ile kıyaslarsan onun 200k ya satılması gerekir.

Son düzenleme:
63 olan Asus un stokları tükendi bu arada artık 76 oldu. Siz yine de msi alacaksanız katana almayın.

Arkadaş dislike atmış ama ortada msi in bu modelinin sadece çöp ve 15k pahali olduğu gerçeği var. Minnacik bataryası, 100w ekran kartı, ne olduğu belirsiz 144hz display i, büyük ihtimal fanlari çalıştığındaki cikacak gürültüden bahseden yok. Bir kere 17" bu fiyatlarda g17 var, 2k 240hz adaptive ekranından, "7845hx" islemcisinden vs.. so etmiyorum bile. Bu msi ile kıyaslarsan onun 200k ya satılması gerekir.
Hocam sizce bu nasıldır?

Kötü malesef, ekran kartı gücü vs. İşlemcisi iyi, ekran ve ekran kartı sizi üzer
Dislike lar gelecek ama ben tek geçerim.

Kötü malesef, ekran kartı gücü vs. İşlemcisi iyi, ekran ve ekran kartı sizi üzer
Dislike lar gelecek ama ben tek geçerim.

Hocam butce 70 lere kadar çıkmışken o tarz şeyler daha iyi olur gibi, diğer dostumun önerdiği 70 bin lira msi çok iyi geldi bana da

@MuhammetKa RAM'İ sonradan ekleyebilirsiniz.
Hocam bu nasıldır? Alacagimdan değil de merak ettim.

HP Omen 16-WF1020NT 9J1Y9EA i7-14700HX 32 GB 1 TB SSD RTX4070 16.1" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleme:

Geri
Yukarı