MSI Katana GF66 11UE-814XTR alınır mı?

Bütçe
28000
Birkaç yerde AMD işlemcilerin mobilde çok ısındığını duyduğum için biraz tırstım ama bunun da fiyatı iyi geldi. Daha iyi bir öneriniz var mı bu fiyat aralığında ve sizce indirim gelir mi?

Isınma sorunu vardı yanlış hatırlamıyorsam.
Bu attığım nasıldır?

@Artoria Pendragon hocam sizce?

@Radeon RX 5500M hocam nasıldır sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Katana Max Q MUX yok soğutması da iyi değil hiçbir şekilde alınmaz, Delta idare eder ekran kartı Max-P 3060 civarlarında onda da MUX yok, hafiflik ve pil ömrü anlamindada güzel cihaz fakat bütçe yetiyorsa buna bakın bence.

Katana Max Q MUX yok soğutması da iyi değil hiçbir şekilde alınmaz, Delta idare eder ekran kartı Max-P 3060 civarlarında onda da MUX yok, hafiflik ve pil ömrü anlamindada güzel cihaz fakat bütçe yetiyorsa buna bakın bence.

Webcami olan hafif ve pil ömrü güzel bir cihaz arıyorum hocam Valorant oynamam CS:GO'yu da arada oynarım yani MUX olmaması beni çok üzmez ama tabii ki olsa iyi olur. Üstüne üstlük 28 bin lira bütçemi zaten iyice zorluyor, 30 bin liraya çıkabileceğimi pek sanmıyorum ama zaten taksitlendirerek alacağım için düşünebilirim. Teşekkürler öneriniz için.

AMD'den biraz tırstığım için Intel ve NVIDIA içeren cihazlar benim için daha iyi olur. G17'yi de listeme ekledim o yüzden bütçemi ayarlamaya çalışacağım bakalım. Belki bu sürede indirim gelir.

Zeyphrus size uygun ama bütçenizin bayağı üstünde kalıyor, Delta mantıklı gibi bir tık o zaman.

Evet hocam bütçemi bayağı aşıyor ama tavsiyeleriniz için sağ olun sanırım en iyisi biraz daha beklemek.

Zeyphrus size uygun ama bütçenizin bayağı üstünde kalıyor, Delta mantıklı gibi bir tık o zaman.

Hocam sanırsam bu bilgisayarda MUX varmış. MSI veya ASUS TUF Gaming 15 yerine tercih edilir mi?

Son düzenleme:
Evet var hocam paneli zayıf biraz sadece, onun dışında alınabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran sallanmaz değil mi hocam?

Arkası kapağı plastik olan her cihazda acarken bir anda bırakırsanız sallanma olur zaten, bu modelde Victus gibi aşırı sallanma yok kullanımda bir sorunla karşılaşmazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı