MSI Katana GF76 11UC-060XTR alınır mı?

Bütçe
17000
İtel işlemcili en iyi bunu alabilirsin tonfang kasa Monster:
Aynı fiyata 3060 modeller varken tercih edilmemeli.
Evet doğru hocam ancak ısınma konusunda daha önce çok sıkıntı çektiğimden dolayı maalesef pek yanaşmıyorum AMD tarafına.
Yeni AMD işlemciler gayet serin çalışıyor, eski FX serisi fiyaskosu gibi değil.

Evet doğru hocam ancak ısınma konusunda daha önce çok sıkıntı çektiğimden dolayı maalesef pek yanaşmıyorum AMD tarafına.

Şu an AMD daha az ısınıyor.

Ryzen serisini denedim hocam evet FX'den daha iyi soğutma konusunda ancak yine de Intel tarafından vazgeçmek istemiyorum :)

11 nesil 1 tık daha serin çalışıyor ama bunun için 3060'tan vazgeçilmemeli.

Ryzen serisini denedim hocam evet FX'den daha iyi soğutma konusunda ancak yine de Intel tarafından vazgeçmek istemiyorum :)
Intel'den seve seve vazgeçilebilir, Intel'in son zamanlarda ısınma konusunda zaten çok başı yandı, 11. Nesil ile düzelmeye başladı, 10. Nesil işlemcilerin ne kadar ısındığını herkes biliyordur. Ayrıca sırf Intel var diye 3060 gibi bir karttan feragat edilmemeli.

Arkadaşlar merhaba, maksimum 17000 TL'lik bir bütçem var. Monster ve Casper gibi markalardan ziyade ASUS MSI gibi bir markadan satın almak istiyorum açıkçası ve araştırırken bu ürünü gördüm. Oyun ve genel olarak Premiere Pro kullanacağım ancak öyle pek fazla render yaparken zorlayacak efektler kullanmıyorum ve bu ürünün yeterli olduğunu düşünüyorum.
Daha uygun fiyatlı ve daha iyi bir laptop öneriniz bulunmakta mı? Teşekkürler şimdiden.

(AMD işlemciden ziyade Intel işlemcili önerirseniz sevinirim.)

3050 çok düşük 17k bütçe için. Hem illa MSİ olacak diye bir şey de yok.

3-4 arkadaşım mevcut çalıştığım yerde hepsi AMD işlemci kullanıyorlar ve tek dertleri ısınma maalesef ancak onun dışında bende şahsen F/P olarak tercih etmek isterdim.

Hangi model işlemcileri var.

3-4 arkadaşım mevcut çalıştığım yerde hepsi AMD işlemci kullanıyorlar ve tek dertleri ısınma maalesef ancak onun dışında bende şahsen F/P olarak tercih etmek isterdim.

3350h falan varsa normal şimdiki işlemciler iyi.

Geri
Yukarı